مجاهدت خانواده‌های شهدا و جانبازان بدون اجر نیست

مجاهدت خانواده‌های شهدا و جانبازان بدون اجر نیست

به گزارش سراج24،، حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی صبح امروز در مراسم تشییع شهید رضا دژخی که در اداره کل بنیاد شهید خراسان شمالی برگزار شد، اظهار کرد: عظمت و اجر شهدای جانباز از شهدای معمولی بالاتر است زیرا هر کسی بیشتر سختی بکشد عظمتش بیشتر می‌شود.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با اشاره به حدیثی تصریح کرد: جانبازی را که در راه خدا عضوی از بدنش را از دست داده، وقتی به بهشت می‌آورند بوی خوبی از او متصاعد می‌شود و چهره او نیز متمایز است.

وی در ادامه افزود: هر کسی از خدا شهادت بخواهد و حتی بر روی فرش خانه‌اش فوت کند نیز اجر بالایی دارد.

حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به اجر و منزلت خانواده‌های شهدا که عمری در این مسیر مقاومت کرده‌اند، گفت: این مجاهدت خانواده‌های شهدا و جانبازان بدون اجر نیست.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی بیان داشت: ما امروز سندهای معتبری برای حقانیت انقلاب داریم که یکی از این سندها گلزارهای شهدا است زیرا نشان می‌دهد انقلاب با خون پاک بهترین مردم برپا شده.

وی در انتها با اشاره به سفر مقام معظم رهبری در سال ۹۱ به خراسان شمالی گفت: استقبال باشکوه مردم و خلق صحنه‌های بدیع و چشم‌نواز در مهرماه سال ۹۱ به عنوان سندی است که نشان می‌دهد مردم خراسان شمالی در صحنه حضور دارند و پای انقلاب ایستاده‌اند.

اخبار مرتبط

جانباز 70 درصد شلمزاری به شهادت رسید

یادی از دیدار رهبر انقلاب با دانشجویان خراسان شمالی

اهدا ۱۳ هزار بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان مددجوی خراسان شمالی

0 نظر

ارسال نظر

capcha