برگزاری مسابقه عکس‌نوشت «جهاد عرصه سلامت»

برگزاری مسابقه عکس‌نوشت «جهاد عرصه سلامت»

به گزارش سراج24، رسول کرمی با بیان اینکه مسابقه سراسری عکس نوشت جهاد عرصه سلامت برگزار می‌شود اظهار کرد: این مسابقه از سوی انجمن عکس سازمان بسیج هنرمندان پیش‌بینی شده است.

وی به محورهای مسابقه اشاره کرد و گفت: پرسنل و کادر درمان، جهادگران داوطلب در امداد و کمک به قشر محروم، فعالیت ارگان های اداری در حفظ سلامت شهروندان، آموزش از راه دور در ایام قرنطینه، قطع زنجیره انتقال کرونا و سایر موضوعات مرتبط با سلامتی در ایام کرونا و قرنطینه از جمله محورهاست.

مسوول بسیج هنرمندان استان همدان تصریح کرد: شرکت‌کنندگان می توانند حداکثر برای ۱۰ عکس مرتبط با موضوع مسابقه، متن ادبی، شعر یا دلنوشته یا داستان کوتاه خود را که حداکثر ۴۰۰ کلمه باشد، به این مسابقه ارسال کنند.

وی با بیان اینکه آثار ارسالی باید در قالب فایل word ذخیره و همراه عکس مورد نظر ارسال شود تصریح کرد: جوایز نیز شامل ۱۰ میلیون ریال برای نفر اول، ۷ میلیون ریال نفر دوم و ۵ میلیون ریال برای نفر سوم است.

کرمی مهلت ارسال آثار را تا ۱۵ آبان ماه دانست و گفت: شرکت کنندگان می توانند از طریق ایمیل honar.۱۳۹۵@yahoo.com و پیام رسان واتساپ به شماره ۰۹۳۶۵۳۱۷۷۸۸ آثار خود را ارسال کنند.

اخبار مرتبط

دوره تربیت خبرنگاری شهید «هادی باغبان»

۲۰ هزار بسته بهداشتی توزیع شد

بکار گیری جوانان اولویت است

0 نظر

ارسال نظر

capcha