امام‌جمعه رودسر:

فشار گرانی‌ها به‌شدت کمر مردم را خم کرده است

فشار گرانی‌ها به‌شدت کمر مردم را خم کرده است

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام‌والمسلمین تقی روحانی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته رودسر با اشاره به تورم و وضعیت گرانی‌های افسارگسیخته بازار اظهار کرد: متأسفانه ما شاهد افزایش ساعتی قیمت اجناس در بازار هستیم و کسی از مسؤولین هم پاسخگو نیست.

وی با بیان اینکه کمر مردم طبقات ضعیف جامعه به‌شدت زیر فشار گرانی‌ها خم‌شده است، افزود: ملت برای رسیدگی به وضعیت بازار از قوه مجریه تقریباً مأیوس شدند اما از قوه قضائیه و مقننه انتظار نظارت و مطالبه‌ری بیشتری دارند.

امام‌جمعه رودسر با اشاره به توان نظام جمهوری اسلامی در حوزه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه نظامی تصریح کرد: به‌رغم همه تهدیدها و تحریم‌های دشمن، رزمندگان ما توانسته‌اند به پیشرفت‌های عظیم نظامی دست پیدا کنند، ملت هم از قوه مجریه انتظار دارد که در کنترل بازار برخورد جدی‌تر داشته باشد.

وی با اشاره به هفته وقف گفت: سنت حسنه وقف صدقه جاریه‌ای است که ثواب آن پس از مرگ واقف و تا زمانی که مردم از مزایای آن وقف بهره مند می‌شوند باقی است و ادامه دارد.

روحانی با قدردانی از مردم در برگزاری مراسم اربعین با رعایت پروتکل‌های بهداشتی افزود: امسال مردم ایران باوجود شرایط کرونا از راهپیمایی اربعین محروم ماندند اما مردم عراق مراسم باشکوهی برگزار کردند که جای قدردانی است.

وی با گرامیداشت روز جهانی ناشنوایان، نابینایان و سالمندان بیان کرد: با خدمات اداره بهزیستی به این افراد، امیدواریم که استعدادهای خوب این عزیزان در جامعه شکوفا شود.

اخبار مرتبط

جبهه فرهنگی انقلاب تهدید کرونا را به فرصت رشد تبدیل کند

توزیع 5 هزار پرس غذای گرم به‌مناسبت دهه وقف

توزیع ۲ هزار بسته غذایی طی دهه وقف در همدان

0 نظر

ارسال نظر

capcha