آیت‌الله علم‌الهدی:

فعالیت در مسیر امربه معروف و نهی از منکر باید با قصد قربت باشد

فعالیت در مسیر امربه معروف و نهی از منکر باید با قصد قربت باشد

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی، آیت‌الله سید احمد علم الهدی در آیین افتتاح شهدای امر به معروف و در جمع کارکنان ستاد امربه معروف ونهی از منکر این استان با اشاره به وظایف پشتیبانی از فعالیت‌های فریضتین، اظهار کرد: طلایه‌داران معروف، جشنواره مفلحون و برگزاری دوره‌های آموزشی امر به معروف و نهی از منکر سه اقدام اصلی و اجرایی ستاد خراسان رضوی است.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی افزود: طلایه‌داران معروف و گروه‌های امر به معروفی بهترین نظام تشکیلاتی احیای امر به معروف و نهی از منکر و جشنواره مفلحون نشان‌دهنده جریان امر به معروف و نهی از منکر و راه ارتباطی با شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ادارات است.

وی با اشاره به توطئه‌ای که در جامعه راه افتاده تا نشان دهد دین داری در مردم به خاطر فشار اقتصادی کاهش یافته، ادامه داد: تنها قدرت اجتماعی مقابل این توطئه برای جلوگیری تضعیف نظام و پایمال شدن خون شهیدان فراگیرکردن امر به معروف و نهی از منکر است.

آیت‌الله علم‌الهدی بیان کرد: باید از امکانات بسیج و سپاه برای همراهی و تقویت جایگاه آمران به معروف و ناهیان از منکر نهایت استفاده صورت بگیرد.

همچنین در این جلسه دبیر ستاد استان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی گفت: تاکنون برای بیش از 5 هزار نفر آموزش مقدماتی در این استان برگزار شده و آموزش مجازی نیز به تازگی در سایت استان راه اندازی شده است.

علی اکبر افراسیابی خاطرنشان کرد: بیش از 552 شورای امر به معروف و نهی از منکر در مساجد، ادارات، اصناف و اتحادیه‌ها راه‌اندازی شده که در زمینه اقامه امر به معروف و نهی از منکر با این ستاد همکاری دارند.

اخبار مرتبط

امر به معروف نیازمند کارهای پژوهشی است

ابتذال مانعی برای برقراری امنیت در جامعه است

«محمد محمدی» در حین امر به معروف به شهادت رسید

0 نظر

ارسال نظر

capcha