آیت‌الله علم‌الهدی:

فعالیت در مسیر امربه معروف و نهی از منکر باید با قصد قربت باشد

فعالیت در مسیر امربه معروف و نهی از منکر باید با قصد قربت باشد

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی، آیت‌الله سید احمد علم الهدی در آیین افتتاح شهدای امر به معروف و در جمع کارکنان ستاد امربه معروف ونهی از منکر این استان با اشاره به وظایف پشتیبانی از فعالیت‌های فریضتین، اظهار کرد: طلایه‌داران معروف، جشنواره مفلحون و برگزاری دوره‌های آموزشی امر به معروف و نهی از منکر سه اقدام اصلی و اجرایی ستاد خراسان رضوی است.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی افزود: طلایه‌داران معروف و گروه‌های امر به معروفی بهترین نظام تشکیلاتی احیای امر به معروف و نهی از منکر و جشنواره مفلحون نشان‌دهنده جریان امر به معروف و نهی از منکر و راه ارتباطی با شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ادارات است.

وی با اشاره به توطئه‌ای که در جامعه راه افتاده تا نشان دهد دین داری در مردم به خاطر فشار اقتصادی کاهش یافته، ادامه داد: تنها قدرت اجتماعی مقابل این توطئه برای جلوگیری تضعیف نظام و پایمال شدن خون شهیدان فراگیرکردن امر به معروف و نهی از منکر است.

آیت‌الله علم‌الهدی بیان کرد: باید از امکانات بسیج و سپاه برای همراهی و تقویت جایگاه آمران به معروف و ناهیان از منکر نهایت استفاده صورت بگیرد.

همچنین در این جلسه دبیر ستاد استان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی گفت: تاکنون برای بیش از 5 هزار نفر آموزش مقدماتی در این استان برگزار شده و آموزش مجازی نیز به تازگی در سایت استان راه اندازی شده است.

علی اکبر افراسیابی خاطرنشان کرد: بیش از 552 شورای امر به معروف و نهی از منکر در مساجد، ادارات، اصناف و اتحادیه‌ها راه‌اندازی شده که در زمینه اقامه امر به معروف و نهی از منکر با این ستاد همکاری دارند.

اخبار مرتبط

مومن بی‌دین کیست؟

امر به معروف محله‌ محور را احیا می‌ کنیم

اولین جلسه بررسی مباحث امر به معروف و نهی از منکر برگزار می‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha