اهدای بسته‌های کمک مومنانه به نیت شهدا

اهدای بسته‌های کمک مومنانه به نیت شهدا

به گزارش سراج24، عصر رزمایش کمک مومنانه مازندران به نیت ۱۰ هزار و ۴۰۰ شهید و به همراه تجلیل از جانبازان و ۴۲ همسر مدافعان حرم امروز چهارشنبه ۱۶ مهر ماه ۹۹ در نمایشگاه بین‌المللی نیاوران شهرستان قائم‌شهر برگزار شده است.

 

در واقع می‌توان گفت بزرگ‌ترین حماسه اربعین حسینی در مازندران است که بسته‌های مومنانه به نیت شهیدان و متبرک با نام شهیدان مازندرانی در اختیار نیازمندان قرار می‌گیرد.

 

مهربانی و همدلی دستان پراز بخشش مردم مازندران جلوه خاصی به عزاداری‌های ماه محرم بخشیده است، به‌ویژه مراسم امروز که برای همیشه ماندگار خواهد بود.

معصومه شعبانی مسؤول آبشار عاطفه‌های غرب مازندران و منطقه چهار کشور در این‌باره در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: توزیع سبد معیشتی را به تعداد ۱۰هزار و ۴۰۰ شهید استان و ۴۲ شهید مدافع حرم در مجموع به تعداد ۱۰هزار و ۴۴۲ بسته معیشتی و برگزاری مراسم بین‌الحرمین از برنامه‌های مراسم امروز است.

 

این بانوی موکب‌دار از توزیع بیش از ۲هزار بسته حمایتی به همراه افطار و سحر طی ۲۵ شب ماه رمضان بین نیازمندان، بیماران صعب‌العلاج، کرونا، راه‌اندازی کارگاه تولید، برآورده کردن آرزوی ۵۰ یتیم، نیت هفتاد و تن از یاران امام حسین(ع) تهیه جهیزیه برای ۷۲ عروس و آزادی هفتاد و دو زندانی غیرعمد، اطعام‌دهی و سایر را در دستور کار قرار داده و دارد که از همه مهم‌تر اینکه این خدمات انسان‌دوستانه همچنان تداوم دارد.

اخبار مرتبط

مراسم دعای عرفه در فضای باز بقاع مازندران برگزار می شود

ایلام نیازمند سرمایه گذاری برای خدمات رسانی به زائران اربعین است

وضعیت شهرک های ساحلی مازندران زیبنده نیست

0 نظر

ارسال نظر

capcha