هیات داوران جشنواره ادبی «فصل همدلی» مشخص شدند

 هیات داوران جشنواره ادبی «فصل همدلی» مشخص شدند

به گزارش سراج24، ناصر امین‌زاده رئیس فرهنگسرای اندیشه با اشاره به برگزاری جشنواره ادبی «فصل همدلی» با موضوع محوری همدلی و مواسات، گفت: این جشنواره همچنین نگاهی به عناوین صلح و آرامش، فرشته‌های زمینی (یاریگران- مدافعان و ایثارگران سلامت)، پایداری و صبر، امید- خودباوری و شکوفایی، اخلاق، معنویت، نیایش و عظمت خالق در دو بخش شعر (کلاسیک، نو، ترانه) و داستان (داستان کوتاه، داستانک، خاطره، دلنوشته و وقایع‌نگاری تاریخی-ادبی دوران کرونا) دارد.

وی تصریح کرد: مجتبی رحماندوست دبیر علمی جشنواره، سعید بیابانکی دبیر بخش شعر و قاسم علی فراست نیز دبیری بخش داستان این جشنواره را برعهده دارند.

مدیر فرهنگی هنری منطقه ۷ افزود: همچنین آقایان محمدعلی بهمنی، عبدالجبارکاکایی و محمدمهدی سیار هیات داوران بخش شعر این جشنواره را تشکیل می‌دهند.

امین‌زاده اظهار داشت: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را از سراسر ایران تا ۳۰ مهر، با قید مشخصات کامل، شامل نام و نام خانوادگی، سال تولد، کد ملی، میزان تحصیلات و رشته تحصیلی، آدرس محل سکونت به همراه کد پستی، شماره تماس و نشانی به پست الکترونیک put.andisheh@gmail.com یا به نشانی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، بوستان شهید نیاکی (اندیشه) فرهنگسرای اندیشه ارسال کنند.
رییس فرهنگسرای اندیشه خاطرنشان کرد: اختتامیه جشنواره ادبی «فصل همدلی» یازدهم آبان همزمان با میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و آغاز هفته وحدت برگزار و از برگزیدگان با اهدای جوایز نفیس تجلیل می‌شود.

گفتنی است پیش از این نیز آقایان محمدرضا بایرامی، مجید قیصری و شهریار عباسی به عنوان هیات داوران بخش داستان‌نویسی معرفی شده بودند.

اخبار مرتبط

جشنواره ادبی رسانه‌ای «حضرت ابوطالب(ع)» برگزار می شود

مهلت ارسال آثار جشنواره ادبی فصل همدلی تمدیدشد

فراخوان هفتمین جشنواره ادبی «طریق جاوید» منتشر شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha