ناراحتی مرزبانان به دلیل سلب توفیق خدمت به زائران

ناراحتی مرزبانان به دلیل سلب توفیق خدمت به زائران

به گزارش سراج24، احمدعلی گودرزی فرمانده مرزبانی کشور، اظهار کرد: بنده در مرزهای چهارگانه کشور خسروی، مهران، چذابه و شلمچه حضور پیدا کردم که خوشبختانه رزمندگان پرتوان ما در نیروی انتظامی و مرزبانی از روحیه بالا و وصف‌ناپذیری برخودار بودند. 

وی عنوان کرد: اما با این وجود احساس کردم که این رزمندگان یک غم و اندوهی در صورتشان نمایان است و اینکه ناراحت بودند از این جهت که امسال توفیق خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی از آنها سلب شده بود. 

فرمانده مرزبانی کشور گفت: همه ما خدمت به زائران امام حسین(ع) را توفیق و سعادت برای خودمان می‌دانیم که امسال به دلیل وضعیت پیش آمده از این نعمت محروم شدیم. 

گودرزی بیان کرد: البته مرزبانان ما با همان روحیه و نشاط سابق از مرزهای میهن اسلامی خودمان پاسداری می‌کنند تا مردم شریف ما در آسایش و آرامش قرار داشته باشند. 

وی عنوان کرد: امسال به دلیل شیوع کرونا و تصمیم ستاد مبارزه با این ویروس و اعلام رسمی توسط دولت عراق اعزام به کشور عراق نداریم و عملا مرزهای ایران مسدود است. 

فرمانده مرزبانی کشور گفت: خوشبختانه در مرزهای ما امنیت به صورت کامل برقرار است و مرزبانان غیور ما در حال خدمت و پاسداری هستند. 

اخبار مرتبط

120 هزار دوز واکسن مشترک ایران و کوبا تحویل وزارت بهداشت شد

۵ درصد واکسن های تزریق شده ایرانی بود

گام بلند سپاه اصفهان با واکیسناسیون روزانه 3 هزار نفر از مردم

0 نظر

ارسال نظر

capcha