آیت‌الله سید نصیر حسینی:

جمهوری اسلامی ابهت آمریکا را شکست

جمهوری اسلامی ابهت آمریکا را شکست

به گزارش سراج24، آیت‌الله سید نصیر حسینی در یادواره شهدای جهاد کشاورزی (سنگرسازان بی‌سنگر) با تسلیت ایام اربعین حسینی گفت: قبل از انقلاب حکومت پهلوی مقابل اسلام قرار گرفت و شمشیر را بر گلوی اسلام گذاشته بود و در هر  ایامی یک شعائر دینی را بر زمین می‌کوبید، روحانیت حتی اجازه امامه گذاشتن نداشتند

نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه زمان پهلوی لباس روحانیت و حجاب جرم بود، گفت: از سوی دیگر رژیم شاهنشاهی مظاهر فساد و فحشا را ترویج می‌کرد امام خمینی(ره) وقتی این موارد را دیدند به میدان آمدند و قیام کردند و بعد از سال‌ها  رنج و ریختن خون‌های پاک کف خیابان، انقلاب پیروز شد.

وی ادامه داد: در طول چند سال پیروزی انقلاب، دشمن ساکت و خاموش نشد و با تمام قدرت به انقلاب و نظام حمله کرد و تمام شرق و غرب برای حمایت صدام به میدان آمدند.

امام جمعه مرکز کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: طبق اسناد و مدارک حکومت پهلوی در طول هشت سال جنگ برای ساقط کردن نظام به صدام کمک کرد و نقشه‌هایی هم طراحی کرده بودند اما در این برهه مهم ملت ایران به فرمان ولی‌فقیه و با تکیه بر قدرت ایمان در مقابل دشمنان ایستادند و آنجا هم پیروز شدیم.

آیت‌الله حسینی با بیان اینکه آنها نمی‌خواستند اسلام حقیقی و اسلام ناب و زنده در میدان حاضر باشند، افزود: انقلاب را در جنگ هشت ساله بسیجیان، پاسداران و عزیرانی که در جهاد سازندگی بودند با اطاعت از ولی‌فقیه به میدان آمدند خداوند هم عنایت کردند و با وجود اینکه نیروها و تجهیزات کمی داشتیم اما به لطف و عنایت خدا پیروز شدیم‌.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ابهت آمریکا را شکست و نشان دادیم می‌شود یک ملت با تمام قدرت مقابل استکبار بایستد، افزود: چند دهه اخیر با تمام قدرت مقابل استکبار ایستادیم می‌شد مانند خیلی‌ها تسلیم شویم اما تسلیم شدن که زندگی نیست در همین برجام که یک مذاکره جهانی و بین‌اللملی بود اما غرب و آمریکا در برجام چه کردند آنها به یک مذاکره بین‌اللملی پای‌بند نبودند اگر تسلیم شویم با ملت چه می‌کنند؟

آیت‌الله حسینی با اشاره به اینکه شهدا رفتند و زندگی خود را فدا کردند، گفت:  وظیفه کنونی همه ملت، حفاظت و حراست از نظام و ولی‌فقیه است اگر در این مسیر راه را کج برویم به شهدا و کسانی که در این راه جان خود را فدا کردند خیانت کردیم.

وی با تاکید بر اینکه نباید از این مسیر عقب بمانیم، خاطرنشان کرد: وظیفه دیگری که بر  عهده داریم اینکه نباید شهدا و قهرمان ملی و جهان اسلام را فراموش کنیم.

اخبار مرتبط

هنر برای انقلاب اسلامی جز واجبات است

محبان حضرت زهرا(س) همپای اربعین شدند

راهپیمایی اربعین جلوه‌ای از تمدن مهدوی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha