پویش «سفینه النجاه» ناجی زندانیان در آستانه اربعین

پویش «سفینه النجاه» ناجی زندانیان در آستانه اربعین

به گزارش سراج24، علیرضا یزدانی اشاره به راه‌اندازی پویشی برای کمک به زندانیان جرائم غیر عمد اظهار کرد: پویش سفینه النجاه در آستانه اربعین حسینی برای کمک به زندانیان جرائم غیر عمد ناتوان از پرداخت دیه در استان گیلان برگزار می‌شود.

وی با اعلام آمادگی افرادی که سال گذشته به همایش بزرگ اربعین حسینی مشرف شدند برای کمک به زندانیان گفت: این افراد اعلام آمادگی کردند تا بخشی از هزینه‌ای که سال گذشته برای پیاده‌روی اربعین حسینی کنار گذاشته بودند را برای کمک به زندانیان جرائم غیر عمد ناتوان از پرداخت دیه اختصاص دهند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان گیلان با بیان اینکه یک‌سوم این هزینه‌ها که توسط خیرین پرداخت می‌شود کمک می‌کند تا بالغ‌بر ۴۵۰ زندانی جرائم غیر عمد از زندان آزاد شوند، تصریح کرد: سال گذشته بالغ‌بر ۴۱۱ زندانی جرائم غیر عمد از زندان آزاد شدند که این افراد حدود ۱۷۵ میلیارد تومان بدهی داشتند که به لطف خدا و کمک مردم خیراندیش گیلان آزاد شدند اگر اربعینی‌های امام حسین که امسال از این قافله جامانده‌اند در کنار ستاد دیه قرار بگیرند می‌توانیم خانواده‌های بسیاری را امسال شاد کنیم.

به گزارش فارس، مردم خیر گیلان می‌توانند با واریز کمک‌های نقدی خود به شماره حساب۵۸۵۹۳۷۰۰۲۴۸۸۱۴۲ برای کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد ناتوان از پرداخت دیه گیلان در این ثواب شرکت کنند.

اخبار مرتبط

جشن پویش عزیزم حسین(ع) با حضور پویانفر و هلالی

برای فرزندانتان از قدس روایت کنید و هدیه بگیرید

پویش نذر فرهنگی مهمان من باش

0 نظر

ارسال نظر

capcha