امام جمعه الیگودرز:

فضای مجازی فرصتی برای تقویت فعالیت های تبلیغی است

 فضای مجازی فرصتی برای تقویت فعالیت های تبلیغی است

به گزارش سراج24، حجت الاسلام مهدی سرلک عصر امروز در گردهمایی طلاب خواهر و روحانیون شهرستان الیگودرز در آستانه اربعین حسینی که به میزبانی سازمان تبلیغات اسلامی الیگودرز برگزار شد، اظهار داشت: فعالیت تبلیغی مبلغان در جامعه لازمه ارتقای اخلاق و معنویت و هدایت دینی جامعه است.

امام جمعه الیگودرز بر ضرورت بهره مندی از فرصت های تبلیغی و بصیرت بخشی بین نسل جوان تأکید کرد و افزود: دشمنان امروز در جبهه جنگ نرم باور و اعتقادات جوانان را هدف قرار داده اند.

وی اظهار داشت: تبلیغ به موقع و با تکیه بر علم و آگاهی راه مقابله با هجمه ها و دسیسه های فرهنگی دشمنان بوده و نسل جوان را در برابر آسیب های اجتماعی بیمه می کند.

حجت الاسلام سرلک با اشاره به ایام اربعین حسینی تصریح کرد: باید اهداف قیام عاشورا در جامعه تبیین شود، فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر احیا و تقویت شود.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و کم شدن نشست های تبلیغی و گفتمان ها خاطرنشان کرد: مبلغان با توجه به رسالت سنگین تبلیغی که بر دوش دارند، باید در ایام دهه آخر صفر فعالیت تبلیغی گسترده ای در فضای مجازی داشته باشند.

گفتنی است، پیکر شهید سیدجلال هاشمی، متولد ۴۶/۰۱/۱۹ که از نیروهای لشکر ۵۷ حضرت ابوالفضل(ع)، اعزامی از الیگودرز در عملیات خیبر در جزیره مجنون در تاریخ ۶۲/۰۱/۲۹ به فیض شهادت نائل آمد و پیکر پاکش در منطقه برجای ماند، پس از ۳۷ سال به زادگاه خود بازگشت.

اخبار مرتبط

۵۳ عنوان برنامه طی هفته وحدت در گلستان برگزار می‌شود

مواد مخدر دغدغه مهم ائمه جمعه است

پیاده‌روی «جاماندگان ارض طوس» در پیشوا برگزار نمی‌شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha