مدیرمسؤول انتشارات ستارگان درخشان:

کتاب «گمشده در اربعین» خاطرات پیاده‌روی اربعین را زنده می‌کند

کتاب «گمشده در اربعین» خاطرات پیاده‌روی اربعین را زنده می‌کند

به گزارش سراج24، حسین قاسمی بعد از ظهر امروز در آیین رونمایی از کتاب گمشده در اربعین اظهار کرد: انتشارات ستارگان درخشان افتخار تقدیم ۴۵۰ عنوان کتاب را داشته است؛ امروز گرد هم جمع شده‌ایم تا با رونمایی از کتاب «گمشده در اربعین» تکه‌ای از خاطرات پیاده‌روی حسینی را تداعی کنیم، این کتاب خاطرات دختر جوانی است که در پیاده‌روی اربعین و در آن فضای عرفانی اتفاقاتی برایش رخ می‌دهد.

مدیرمسؤول انتشارات ستارگان درخشان با اشاره به محدودیت‌های ستاد کرونا در خصوص پیاده‌روی اربعین افزود: امسال افتخار این را نداشتیم که قدم‌هایمان را در مسیر حرم خرج کنیم، انتظار می‌رود با ورق زدن این کتاب بتوانیم خاطرات پیاده‌روی اربعین را زنده کنیم این کتاب در ۱۷۵ صفحه به قلم نویسنده جوان زهره سادات هاشمی تنظیم شده است و طراحی و صفحه آرای این اثر توسط حامد مغروری انجام گرفته است.

وی تصریح کرد: از مجموعه برنامه‌های انتشارات ستارگان درخشان معرفی۳۰ عنوان کتاب تا اواخر سال ۹۹ است، یکی از این کتب با موضوع بمباران و موشک‌باران اصفهان است که در قالب مستند کتاب تقدیم می‌شود و مستند تلویزیونی این کتاب تهیه شده است.

قاسمی گفت: مستند کتاب دیگری با عنوان جوله مراحل آخر خود را سپری می‌کند و تا اواخر سال ۹۹ رونمایی خواهد شد، موضوع این مستند کتاب مجاهدت‌های رزمندگان کردستان است.

مدیرمسؤول انتشارات ستارگان درخشان اضافه کرد: مجموعه سیمرغ انتشارات ستارگان درخشان با موضوع ۳۰ تن از فرماندهان اصفهانی است که در خارج از اصفهان در یگان‌های دیگری فعالیت می‌کردند که ۶ عنوان از آن را در آینده نه چندان دور رونمایی می‌کنیم.

اخبار مرتبط

کتاب خاطرات روحانی شهید اسلامی‌خواه به چاپ دوم رسید

هشت کتاب حوزه روابط بین‌الملل و گفتمان مقاومت رونمایی شد

کتاب «تحول در عصر فضای مجازی» منتشر شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha