نسخه دوم بازی «کودکان اربعین» با یاد شهید سلیمانی منتشر شد

نسخه دوم بازی «کودکان اربعین» با یاد شهید سلیمانی منتشر شد

نسخه دوم بازی «کودکان اربعین» با تغییرات زیاد و اضافه شدن بازی‌ها و امکانات جدید در کافه بازار منتشر شد. این بازی که متبرک به یاد و خاطره شهید «حاج قاسم سلیمانی» شده، کودکان را در قالب یک بازی خاطره‌انگیز در مسیر پیاده روی اربعین همراهی می‌کند.

استودیو بازی‌سازی مهاد علاوه بر انتشار نسخه دوم بازی کودکان اربعین، پویش «موکب کودکان اربعین» با یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی، را نیز راه‌اندازی کرده است. در این پویش کودکان با شبیه‌سازی یک موکب اربعینی که مزین به عکسی از حاج قاسم سلیمانی است در فضای خانه‌شان و ارسال عکس و فیلم از آن، می‌توانند در این پویش شرکت کنند. بخش مسابقه و ارسال عکس و فیلم از موکب‌های خانگی کودکان اربعین از ۱۰ مهرماه فعال شده و کاربران بازی تا ۲۰ مهرماه فرصت دارند تا عکس‌ها و فیلم‌هایی از موکب‌هایشان را برای شرکت در بخش مسابقه ارسال کنند.

جوایز متبرک از حرم‎های ائمه معصوم (ع)

اتفاق ویژه‌تر این‌ است که، به گفته «حمید افسری» مدیرعامل استودیو مهاد، قرار است به کاربران این بازی که در جدول رتبه‌بندی بازی دارای بیشترین امتیاز و پرچم باشند و همچنین به بهترین عکس‌ها و فیلم‌های ارسالی از پویش ملی موکب کودکان اربعین از طرف تولیت حرم امام حسین (ع)، حرم امام رضا (ع) و حرم حضرت معصومه (سلام الله علیه) جوایز خاص و متبرک اهداء شود.

‌حالا که بخاطر شرایط کرونایی و محدودیت‌های ناشی از آن، امسال رویداد بزرگ پیاده روی اربعین لغو شده، می‌توانید با این بازی حال و هوای سفر معنوی و خاطره انگیز پیاده‌روی اربعین را برای کودکان‌تان زنده کنید. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار مرتبط

ویدئو/ ورود آخرین زائران اربعین از مهران

«سایه انتقام» برگزیده شد/ یک بازی با محوریت رشادت‌های شهید سلیمانی

ویدیو/ اکران سقا در جوار حرم عبدالعظیم حسنی

0 نظر

ارسال نظر

capcha