فروش تابلوی عاشورایی «کآرام جان می‌رود» برای احداث مدرسه

فروش تابلوی عاشورایی «کآرام جان می‌رود» برای احداث مدرسه

به گزارش سراج24، تابلوی عاشورایی «کآرام جان می‌رود» اثری از محمدرضا محمدحسین که از آغاز محرم در فرهنگ‌سرای رسانه در حال تولید است، همزمان با اربعین حسینی برای احداث مدرسه‌ای در استان خوزستان به فروش می‌رسد.

 

ترسیم تابلوی عاشورایی «کآرام جان می‌رود» توسط محمدرضا محمدحسین از نقاشان برجسته سبک قهوه‌خانه‌ای و از شاگردان استاد عباس بلوکی‌فر از ابتدای محرم در فرهنگ‌سرای رسانه آغاز شد. حرکتی که از همان ابتدا قرار بود در اربعین حسینی با فروش اثر در راه حرکتی حسینی به اتمام برسد.

این اثر ارزشمند به همت فرهنگ‌سرای رسانه با مشارکت «موسسه مردم نهاد مهر گیتی» و «سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس»، به نفع مدرسه‌سازی رونمایی شده و به حراج گذاشته می‌شود. در این رویداد که به صورت زنده از صفحه اینستاگرام موسسه مردم نهاد مهرگیتی پوشش داده می‌شود، قرارداد ساخت مدرسه‌ای در استان خوزستان امضا خواهد شد.

آیین رونمایی و فروش تابلوی عاشورایی کآرام جان می‌رود پنجشنبه ۱۷ مهرماه، ساعت ۱۰ تا ۱۲ صبح در فرهنگ‌سرای رسانه برگزار می‌شود.

این آیین را به صورت زنده از صفحه اینستاگرام فرهنگ‌سرای رسانه به نشانی @farhangsararesaneh و صفحه اینستاگرام موسسه مردم‌نهاد مهر گیتی به نشانی @mehrgiti دنبال کنید.

اخبار مرتبط

بیست و سومین دوره «تربیت مربی سواد رسانه‌ای» برگزار می‌شود

برگزاری نمایشگاه عکس «ملاقات با امام» از سوی فرهنگسرای امام (ره)

اجتماع بزرگ «رای اولی‌های تهران» در فرهنگسرای خاوران

0 نظر

ارسال نظر

capcha