مشتاقان اباعبدالله به سمت مرز عراق حرکت نکنند

مشتاقان اباعبدالله به سمت مرز عراق حرکت نکنند

به گزارش سراج24، سردار سید محمد صالحی در این خصوص اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در جهان و برابر تصمیم ستاد برگزاری مراسم اربعین و اعلام رسمی کشور عراق مبنی بر عدم صدور روادید، مراسم راهپیمایی اربعین حسینی امسال برگزار نخواهد شد.

وی به مسدود بودن پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه با کشور عراق تأکید کرد و افزود: امسال پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه پذیرای هیچ زائری نخواهد بود.

سردار صالحی تصریح کرد: کارکنان نیروی انتظامی برای پیشگیری از حضور زائران و تجمعات احتمالی در مبادی ورودی استان و شهرستان‌های خرمشهر و دشت آزادگان، در پایانه‌های مرزی مستقر هستند و برابر تمهیدات اتخاذ شده، همه مبادی ورودی استان با نظارت مستمر توسط عوامل پلیس راه و انتظامی پایش و رصد قرار می‌گیرند.

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: روزهای گذشته تعدادی از هموطنان از طریق مبادی ورودی شهرهای استان خوزستان قصد مراجعه را به پایانه‌های مرزی داشتند که پس از شنیدن صحبت‌های مأموران پلیس از ادامه حضور انصراف و به شهرهای خود بازگشتند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در پایان از همه مشتاقان زیارت کربلا درخواست کرد که همانند گذشته همکاری لازم را با خادمان خود در نیروی انتظامی داشته باشند و در راستای عمل به قانون و حفظ سلامت خود و دیگران هموطنان از حرکت به سمت مرزهای شلمچه و چذابه خودداری کنند.

اخبار مرتبط

اعزام 500 موکب به عراق در صورت برپایی محدود اربعین 1400

موکب‌ها برای اربعین ۱۴۰۰ آماده می‌شوند

کمک ۲ میلیارد تومانی موکب‌های اربعینی به نیازمندان تا نیمه ماه رمضان

0 نظر

ارسال نظر

capcha