سوگواره «جاماندگان اربعین ۱۴۴۲» برگزار می‌شود

 سوگواره «جاماندگان اربعین ۱۴۴۲» برگزار می‌شود

به گزارش سراج24، این سوگواره به همت هیأت رسانه انصار ولایت و بسیج دانشجویی دانشگاه صدا وسیما در بخش‌های «عکاسی»، «فیلم کوتاه» و «خاطره‌نویسی» برای تمامی افراد و علاقه‌مندان سراسر کشور بدون محدودیت خاصی برگزار می‌شود.

عکس‌های ارسالی باید با فرمت JPE و JPEG باشند و بنابر تشخیص دبیر سوگواره عکس‌هایی که ویرایش اثر با سیستم‌های نرم افزاری  بیش ازحد متعارف باشند، پذیرفته نخواهد شد.

همچنین فیلم کوتاه ارسالی هم باید با فرمت MP۴ و حداقل یک دقیقه و حداکثر ۵ دقیقه باشد و در بخش خاطره نویسی هم آثار باید ۳خط (۶۰ کلمه) تا ۸ خط ( کلمه ۳۰۰) به صورت تایپ شده و به صورت پیام در فضای مجازی به دبیرخانه ارسال شود لذا هر شخص با کد ملی خود فقط می‌تواند در هر بخش ۳ اثر (در کل ۹)  ارسال کند.

به ۵ نفر از برگزیدگان جوایز نقدی تعلق می‌گیرد و جایزه بخش ویژه  سوگواره انگشتر متبرک به ضریح حضرت اباعبداالله الحسین (ع) است.

علاقه مندان می‌توانند آثار خود را تا ۱۸ مهر ۹۹ به کانال تلگرامی سوگواره جاماندگان ۱۴۴۲ و  صفحه اینستاگرام جاماندگان ۱۴۴۲ ارسال کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر به شناسه تلگرامی جاماندگان ۱۴۴۲ مراجعه کنند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار مرتبط

محبان حضرت زهرا(س) همپای اربعین شدند

نهمین سوگواره عاشورایی پوستر هیأت

راهپیمایی اربعین جلوه‌ای از تمدن مهدوی است

0 نظر

ارسال نظر

capcha