توزیع 200 بسته حمایتی در مرحله سوم کمک مومنانه

توزیع 200 بسته حمایتی در مرحله سوم کمک مومنانه

به گزارش سراج24، عادل نوروزیان مسؤول سازمان بسیج هنرمندان استان خوزستان، اظهار کرد: سازمان بسیج هنرمندان خوزستان در مرحله سوم طرح کمک مومنانه 100 بسته معیشتی و 100 بسته نوشت افزار را تهیه و در میان اقشار نیازمند جامعه که از قبل شناسایی شده بودند، توزیع نمود.

وی افزود: در مرحله اول و دوم این طرح نیز در مجموع با همکاری هنرمندان بسیجی سازمان بیش از 680 بسته کمک‌های معیشتی تهیه و توزیع شده بود.

مسؤول بسیج هنرمندان خوزستان در تشریخ دیگر اقدامات فرهنگی، هنری و اجتماعی این سازمان در ایام شیوع کرونا گفت: تهیه و توزیع بیش از دو هزار و ٣٠٠ بسته بهداشتی، مشارکت در تولید ماسک، راه‌اندازی کارگاه دوخت لباس محافظ پزشکی جهت مدافعان سلامت، حضور هنرمندان بسیجی در قالب گروههای جهادی در ضدعفونی و گندزدایی معابر شهری، برگزاری مراسمات مختلف هنری در مراکز درمانی سطح استان خوزستان، تهیه و توزیع پوشاک و کفش بچگانه برای‌ تعدادی از خانواده‌های بی سرپرست وبی بضاعت و ... بخشی از اقداماتی است که در چند ماه اخیر توسط این سازمان در حوزه مقابله با کرونا صورت گرفته است.

نوروزیان اذعان کرد: روند خدمت‌رسانی توسط بسیج هنرمندان و هنرمندان بسیجی تا پایان این همه‌گیری بیماری ادامه دارد و در این راه از حضور، مشارکت و هم‌افزایی همه افراد و نهادهای فرهنگی و هنری استان خوزستان استقبال می‌کنیم.

اخبار مرتبط

اصول روزه‌داری در شرایط کرونا/ در زمان روزه‌داری می‌توان واکسن کرونا تزریق کرد؟

جزییاتی از بلیت‌فروشی جشنواره تئاتر فجر در پیک ششم کرونا

برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن منوط به صدور مجوز ستاد ملی کرونا است

0 نظر

ارسال نظر

capcha