نام و یاد شهید در کشور فراموش نشود

نام و یاد شهید در کشور فراموش نشود

به گزارش سراج24، وبینار کشوری معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه‌ای عصر امروز با محوریت بیست و هشتمین جشنواره فرهنگی هنری دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه‌ای با هماهنگی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فنی و حرفه‌ای برگزار شد.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان، دفاع مقدس را نام‌آشناترین واژه در قاموس حماسه‌های عزت‌آفرین ایران دانست و گفت: خاطرات دلاوری‌های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار مانده و خواهد ماند.

رضا نقدی با اشاره به سه هزار شهید استان سمنان گفت: ملت و کشور مدیون و بدهکار شهدا و خانواده آنان هستند و همه‌جا باید نام و یاد شهید در کشور جلوه‌گر بوده و فراموش نشود.

او گفت: ارتقای سطح فرهنگ قرآنی و اعتلای اخلاق و ایمان دینی در بین دانشجویان، ایجاد انس و الفت بیش از پیش دانشجویان با قرآن و عترت، تقویت و توسعه فضای معنوی و قرآنی در مراکز، شناخت استعدادها و توانایی‌های دانشجویان در زمینه‌های فرهنگی و هنری و بسترسازی جهت رشد و بالندگی آن‌ها و ارج‌گذاری به فعالیت‌های قرآن و عترت و تشویق نخبگان دینی و قرآنی از اهداف این جشنواره است.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان گفت: بیست و هشتمین جشنواره فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه‌ای در ۶ بخش و ۲۹ رشته برگزار شد و میزبانی بخش نیمه‌نهایی رشته‌های فناوری و پژوهش به دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان واگذار شد.

نقدی ضمن تقدیر از دانشگاه فنی و حرفه‌ای در ارتباط با اعطای میزبانی در مرحله نیمه‌نهایی به این دانشگاه گفت: با عنایت به میزبانی شایسته مرحله نیمه‌نهایی، برگزاری کشوری رشته‌های بخش ادبی، فناوری و پژوهش نیز به این دانشگاه سپرده شد.

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در راستای مخابره پیغام فتح سال‌های جنگ، برنامه‌های مختلفی در استان سمنان اجرا شد.

اخبار مرتبط

دیدگاه روحانی لبنانی درباره شهید سلیمانی

کتاب زندگی شهید طهرانی مقدم به چاپ ششم رسید

خاطره خواهر شهید از ملاقات با سردار سلیمانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha