بارگذاری 10 عنوان کتاب گویا دفاع مقدس در شبکه ایران صدا

 بارگذاری 10 عنوان کتاب گویا دفاع مقدس در شبکه ایران صدا

به گزارش سراج24، «محمد برخوردار» مدیر ادبیات و تاریخ دفاع مقدس اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس همدان از قرار گرفتن کتب گویای تولیدی در شبکه ایران صدا خبر داد.

برخوردار گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس با همکاری صدا و سیمای مرکز 10 عنوان کتاب گویای تولید شده در حوزه دفاع مقدس در استان که با همکاری دستگاه های اجرایی تولید شده است جهت بهره برداری علاقمندان در شبکه ایران صدا قرار گرفت.

وی افزود: اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان، اداره کل صداو سیمای مرکز همدان، اداره کل ورزش و جوانان، اداره کل بهزیستی و اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی دستگاه های اجرایی در همدان هستند که با تلاش و همکاری در راستای تولید این کتب گویا گام برداشته اند.

برخوردار اظهار داشت: از 10 عنوان کتاب گویا، کتب «ساعت 16 به وقت حلب»، «فانوس حرم»، «عشق بازی امواج»، «صبر زرد»، «خواب هایی از بهشت» و «زنی از تبار الوند» بارگذاری و قابل استفاده است و چهار عنوان دیگر نیز بارگذاری خواهد شد.

در پایان مدیر ادبیات و تاریخ دفاع مقدس اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس همدان گفت: علاقمندان جهت استفاده از این کتب گویا می توانند از لینک های زیر به این محتوا دسترسی داشته باشند.

اخبار مرتبط

تدوین و نگهداری اسناد دفاع مقدس نشانه آینده‌نگری است

خبرنگاران برترین آثار ادبی دفاع مقدس را انتخاب می‌کنند

روزشمار «کربلای ۵» رونمایی شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha