۲ اثر صداوسیمای سمنان در جشنواره فیلم مقاومت درخشید

۲ اثر صداوسیمای سمنان در جشنواره فیلم مقاومت درخشید

به گزارش سراج24، اختتامیه مرحله نخست شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با درخشش هنرمندان این مرکز در جوار مزار شهدای گمنام باغ‌موزه دفاع مقدس برگزار شد.

در بخش «جشنواره جشنواره‌ها»، تندیس جشنواره و دیپلم افتخار بهترین فیلم کوتاه داستانی به عمار خطی، تهیه‌کننده فیلم کوتاه «تمام مریم‌ها» رسید.

تندیس جشنواره و دیپلم افتخار بهترین فیلم مستند کوتاه بخش جشنواره جشنواره‌ها هم به عباس ایمانیان، تهیه‌کننده فیلم مستند کوتاه «نامه‌ای از دمشق» اهدا شد.

همچنین دیپلم افتخار جشنواره به «صداوسیمای مرکز سمنان» اعطا شد.

مستند «نامه‌ای از دمشق» به تهیه‌کنندگی عباس ایمانیان و کارگردانی مهدی ابراهیم خانی روایت عاشقانه‌ای است از زندگی شهید عباس دانشگر از شهدای جوان مدافع حرم استان سمنان و فیلم «تمام مریم‌ها» به تهیه‌کنندگی عمار خطی و نویسندگی و کارگردانی محمدجلیل اسکندرزاده با موضوع دفاع مقدس داستان مادر شهید مفقودالاثری است که نامه‌ای مبنی بر خواستگاری از دختری به نام مریم از فرزند شهیدش دریافت می‌کند و به دنبال یافتن مریم، تمام شهر را جست‌وجو می‌کند. 

شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت هم‌زمان با هفته دفاع مقدس در بخش‌های «مدافعان سلامت»، «جشنواره جشنواره‌ها» و انتخاب استانی بخش «فیلم‌سازان بسیجی» و «نشان رسول» به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح برگزار شد.

اخبار مرتبط

همراه با جشنواره فیلم کوتاه تهران در شبکه افق

اختتامیه اولین جشنواره «سرود رفیق خوشبخت ما» ۸ بهمن برگزار می شود

حضور کارتونیست‌های 50 کشور در ششمین جشنواره هنر مقاومت

0 نظر

ارسال نظر

capcha