اهدا ۱۳ هزار بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان خراسان شمالی

اهدا ۱۳ هزار بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان خراسان شمالی

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی کمیته امداد، مجید الهی راد با اشاره به اینکه هم‌اکنون ۱۳ هزار دانش‌آموز تحت حمایت و نیازمند در استان شناسایی شده‌اند، اظهار کرد: تاکنون ۵ هزار بسته بین این دانش آموزان توزیع‌شده و به برکت همکاری خیران و نیکوکاران و همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تمامی دانش آموزان نیازمند امسال از بسته‌های لوازم‌التحریر بهره‌مند می‌شوند.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی ارزش هر بسته توزیع‌شده را ۱۵۰ هزار تومان عنوان کرد و افزود: این بسته‌ها توسط مراکز نیکوکاری و خیران داخل و خارج استان اهدا شده‌اند.

وی با بیان اینکه باوجود کرونا نوع نیازها و تقاضاهای دانش‌آموزان محروم ما تغییر کرده است، اظهار داشت: امروز نیاز دانش‌آموزان محروم ما وسایل الکترونیکی برای آموزش‌های مجازی است که بخشی از آن توسط خیران در کمیته امداد در حال تأمین است.

الهی راد گفت: هم‌اکنون حدود دو هزار دانش‌آموز نیازمند در استان نیاز به دستگاه هوشمند دارند.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با یادآوری اینکه در خراسان شمالی تعداد ۷۳۸ خانوار با سه دانش‌آموز به بالا و یک هزار و ۱۰۰ دانش‌آموزی کنکوری تحت پوشش کمیته امداد هستند، گفت: تهیه تبلت رایگان دانش‌آموزی برای این دو گروه در اولویت است که برای خرید هر یک دستگاه تبلت حدود ۲,۵ میلیون تومان نیاز است.

اخبار مرتبط

اهدا ۱۳ هزار بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان مددجوی خراسان شمالی

توزیع 1000 بسته لوازم‌التحریر بین دانش آموزان کاشانی

اهدای ۵۰۰ بسته لوازم‌التحریر به دانش آموزان بی‌بضاعت گیلانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha