اهدا ۱۳ هزار بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان مددجوی خراسان شمالی

اهدا ۱۳ هزار بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان مددجوی خراسان شمالی

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی کمیته امداد، مجید الهی راد با اشاره به اینکه هم‌اکنون ۱۳ هزار دانش‌آموز تحت حمایت و نیازمند در استان شناسایی‌شده‌اند، اظهار کرد: تاکنون ۵ هزار بسته بین این دانش آموزان توزیع‌شده و به برکت همکاری خیران و نیکوکاران و همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) تمامی دانش آموزان نیازمند امسال از بسته‌های لوازم‌التحریر بهره‌مند می‌شوند.

وی ارزش هر بسته توزیع‌شده را ۱۵۰ هزار تومان عنوان کرد و افزود: این بسته‌ها توسط مراکز نیکوکاری و خیران داخل و خارج استان اهداشده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی با بیان اینکه باوجود کرونا نوع نیازها و تقاضاهای دانش‌آموزان محروم ما تغییر کرده است، اظهار داشت: امروز نیاز دانش‌آموزان محروم ما وسایل الکترونیکی برای آموزش‌های مجازی است که بخشی از آن توسط خیران در کمیته امداد در حال تأمین است.

وی گفت: هم‌اکنون حدود دو هزار دانش‌آموز نیازمند در استان نیاز به دستگاه هوشمند دارند.

الهی راد با یادآوری اینکه در خراسان شمالی تعداد ۷۳۸ خانوار با سه دانش‌آموز به بالا و یک هزار و ۱۰۰ دانش‌آموزی کنکوری تحت پوشش کمیته امداد هستند، گفت: تهیه تبلت رایگان دانش‌آموزی برای این دو گروه در اولویت است که برای خرید هر یک دستگاه تبلت حدود ۲,۵ میلیون تومان نیاز است.

اخبار مرتبط

کمک مومنانه ۸۰ میلیارد تومانی یزدی‌ها

مجاهدت خانواده‌های شهدا و جانبازان بدون اجر نیست

یادی از دیدار رهبر انقلاب با دانشجویان خراسان شمالی

0 نظر

ارسال نظر

capcha