شایسته نیست جوانان در مسیر دشمن حرکت کنند

شایسته نیست جوانان در مسیر دشمن حرکت کنند

آیت‌الله سید نصیر حسینی عصر امروز در نشست رئیس فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران در یاسوج، ضمن تقدیر و تشکر از ورزشکاران، اظهار کرد: ورزش در مقابل آسیب‌های اجتماعی نقش ارزشمندی دارد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر اینکه جوانان باید در مسیری حرکت کنند که کمترین آسیب متوجه آنها باشد، گفت: ورزش به کاهش آسیب‌ها و ناهنجاری‌های اجتماعی کمک می‌کند.

وی ضمن تقدیر و تشکر از تیم‌های هندبال «فرازبام خائیز» و «صنعت نفت و گاز گچساران» که افتخار آفرین برای استان کهگیلویه و بویراحمد هستند، ادامه داد: هندبال شاخص خوبی برای استان در سطح ملی بوده و باید این شاخص حفظ شود.

آیت‌الله حسینی خاطرنشان کرد: ورزش نسخه شفابخشی است که هزینه‌های کمی برای جامعه دارد.

امام جمعه یاسوج ضمن تاکید بر آماده‌سازی بستر رشد و پیشرفت جوانان در همه عرصه‌ها و زمینه به ویژه حوزه ورزش، گفت: شایسته نظام شیعی ما نیست که جوانان این مملکت در مسیر طراحی شده دشمن حرکت کنند.

وی نیروی جوان عامل قدرت کشور دانست و اظهار کرد: اگر بسترهای ورزش برای جوانان باز نشود، برخلاف مصالح و در جهت اهداف شوم دشمنان خواهد بود.

آیت الله حسینی ضمن تاکید بر حمایت مسئولان از ورزش، گفت: علاوه بر رشد در همه عرصه ها، باید حوزه ورزش نیز مدیریت شده باشد تا سلامت اجتماعی جامعه تضمین شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار مرتبط

تاثیر طرح «مدرسه، مسجد، تابستان» در تقویت بنیان خانواده

سید حسن نصرالله: چمران به من گفت از جوانان شجاع خوشم می آید

تربیت جوانان انقلابی هدف اصلی جشنواره «طنین»

0 نظر

ارسال نظر

capcha