منشأ رشادت کادر درمان در آموزه‌های دفاع مقدس است

منشأ رشادت کادر درمان در آموزه‌های دفاع مقدس است

به گزارش سراج24 ، بهروز ندایی بعدازظهر امروز در مراسم امضای تفاهم‌نامه‌های مسکن، اشتغال‌زایی و ساماندهی گلزار شهدا استان اردبیل که در استانداری اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: مدافعان سلامت کشورمان در چند ماه اخیر با وجود تحریم‌های گسترده ظالمانه علیه جمهوری اسلامی ایران به شکل فداکارانه در حوزه مقابله با بیماری کرونا خدمت کردند که این خدمت خالصانه نشأت گرفته از رشادت‌های دفاع مقدس است.

وی افزود: بر اساس پایش‌های صورت گرفته ۱۸۰ هزار فرد در معرض خطر ابتلا به کرونا در استان اردبیل قرار دارند که این افراد تحت پوشش مستقیم بیمه‌ و یا سازمان‌های همچون بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار اردبیل اظهار داشت: در پایش صورت گرفته ۱۱۶ هزار فرد بالای ۶۰ سال، ۴۶ هزار فرد مبتلا به فشار خون و ۲۴ هزار بیمار دیابتی شناسای شده است.

ندایی تصریح کرد: در پویش «کمک‌های مؤمنانه» که به فرمان مقام معظم رهبری در ماه‌های اخیر صورت گرفت، مردم و سپاه پاسداران و دیگر نهادها و سازمان‌ها به شکل بی‌نظیری به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند.

وی بیان داشت: در چند ماه اخیر که رییس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور منصوب شده، اقدامات بسیار مثبت و موثری در راستای حل مشکلات بیمه و مسکن و اشتغال جامعه ایثارگری صورت گرفته است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل نیز د اظهار کرد: در طول بیش از دو سال گذشته به ۲۹۰ نفر از جامعه ایثارگری، زمین‌ اعطا شده است.

یاسر شاهی اضافه کرد: در همین مدت ، علاوه بر استخدام دولتی، حدود ۷۰۰ نفر از جامعه ایثارگری در بانک‌ها و بخش خصوصی مشغول به کار شدند.

وی گفت: در استان اردبیل ۱۹۷ نخبه برجسته در جامعه ایثارگری وجود دارد.

اخبار مرتبط

سردار بهشتی: اگر مدیران صادق باشند، مردم همیشه پای کارند

آنچه ملت‌ها را رشد و تعالی می‌دهد فرهنگ است

طلبه شهیدی که پس از ۳۹ سال هنوز اثری از پیکرش نیست

0 نظر

ارسال نظر

capcha