امروز در امامزاده سیده ملک خاتون؛

خانواده شهدا در برنامه چهل‌چراغ تجلیل می‌شوند

خانواده شهدا در برنامه چهل‌چراغ تجلیل می‌شوند

به گزارش سراج24 اسماعیل قضات‌لو رئیس فرهنگسرای خاوران با اشاره به برگزاری ویژه برنامه چهل چراغ برای تجلیل از خانواده شهدا گفت: دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه‌های عزت آفرین ایران است و ما به آنانکه در این دفاع پلاکشان را از گردن خویش درآوردند تا مانند مادرشان گمنام و بی مزار بمانند تا ابد مدیونیم لذا با در نظر گرفتن برنامه‌ای با عنوان «چهل چراغ» بر آن شدیم تا با تجلیل از خانواده شهدا همان‌ها که کوچه هایمان را به نامشان کردیم که هرگاه آدرس منزلمان را می‌دهیم بدانیم از گذرگاه خون کدام شهید است که با آرامش به خانه می‌رسیم دین خود را ادا کنیم.

وی افزود: به فرموده مقام معظم رهبری کسانی که در دوران دفاع مقدس، سر از پا نشناخته در صفوف دفاع مقدس شرکت می‌کردند، منتظران حقیقی بودند و اینک انتظار را باید از مادران شهدای گمنام پرسید، ما چه میدانیم دلتنگی غروب جمعه را. چهل چراغ ویژه برنامه‌ای است که امروز دوشنبه هشتم مهر در امامزاده سیده ملک خاتون با اجرای غلامرضا احمدی و روایتگری حاج سعید تاجیک اجرا می‌شود.

قضات‌لو گفت: این‌برنامه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ همراه با مراسم عزاداری میزبان شهروندان است که یقیناً حضور خانواده‌های شهدای مدافعان حرم و هشت سال دفاع مقدس زینت بخش مجلس خواهد بود. علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این‌برنامه به امامزاده سیده ملک‌خاتون مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

خروش خانواده شهدا و جانبازان در اعتراض به رفتار مغرضانه آلمان

قشم؛ میزبان نخستین همایش مدیران خانواده شهدا کشور

تجلیل از ۱۲ خادم قرآنی با حضور رئیس جمهور

0 نظر

ارسال نظر

capcha