مشکلات مسکن و اشتغال خانواده ایثارگران رفع می‌شود

مشکلات مسکن و اشتغال خانواده ایثارگران رفع می‌شود

به گزارش سراج24، سعید اوحدی ظهر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان اردبیل، اظهار کرد: مشکل مسکن و اشتغال از مشکلات جدی خانواده شهدا و ایثارگران در کشور می‌باشد که در این رابطه دو تفاهم نامه برای حل مشکل این افراد در استان اردبیل امضا می‌شود.

وی افزود: باید در حوزه مسکن ایثارگران یک حرکت و جهش جهادی رخ دهد و این مشکلات فقط در پایتخت حل نمی‌شود و بلکه باید در استان‌ها حضور پیدا کرد تا مشکلات به شکل میدانی بررسی و حل شود.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور تصریح کرد: زیبنده نیست پس از گذشت ۴۰ سال از آغاز جنگ تحمیلی، ایثارگران و خانواده این عزیزان از بابت مسکن در مضیقه باشند.

اوحدی بیان داشت: اشتغال فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد به بالا در دستور کار است و در حوزه درمانی اقدامات مناسبی اتفاق افتاده است که امیدواریم از هفته آینده، مسائل و مشکلات ایثارگران در حوزه درمان و بیمه حل شود.

واکسن آنفلوآنزا در منزل ایثارگران تزریق خواهد شد

معاون رئیس جمهور اظهار داشت: واکسن آنفلوآنزا برای والدین بالای ۶۰ سال شهدا، همسر و فرزندان شهدا و نیز جانبازان بالای ۲۵ درصد در منزل شخصی تزریق خواهد شد و نیازی نیست به مراکز بهداشتی و درمانی مراجعه کنند.

وی بیان کرد: برای اولین بار در کشور برنامه «لاله‌های سپید» با حضور خانواده شهدای دفاع مقدس، اهل تسنن و فاجعه منا در اوایل مهرماه برگزار شد.

برگزاری همایش نخبگان خانواده ایثارگران و شهدا به صورت مجازی

اوحدی ادامه داد: همچنین فردا برای اولین بار «همایش نخبگان خانواده ایثارگران و شهدا» به شکل مجازی با ارتباط با کلیه استان‌ها برگزار خواهد شد.

وی گفت: خدمت به اسطوره‌های دفاع مقدس و خانواده این عزیزان باید با مدیریت جهادی همراه باشد.

اخبار مرتبط

امیرکبیر حامی تولید ملی!

دانشجویی که با برگ درخت، ۳ هزار بانو را علاقه‌مند به کار کرد+ عکس

آموزش گام به گام هنر باید منجر به اشتغال‌زایی شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha