تجلیل از خانواده شهدا و مدافعان حرم در «چهل چراغ»

تجلیل از خانواده شهدا و مدافعان حرم در «چهل چراغ»

به گزارش سراج24، اسماعیل قضات لو با اشاره به برگزاری ویژه برنامه چهل چراغ بیان کرد: دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران است و ما به آنانکه در این دفاع پلاکشان را از گردن خویش درآوردند تا مانند مادرشان گمنام و بی مزار بمانند تا ابد مدیونیم لذا با در نظر گرفتن برنامه ای با عنوان "چهل چراغ" برآن شدیم تا با تجلیل از خانواده شهدا همان ها که کوچه هایمان را به نامشان کردیم که هرگاه آدرس منزلمان را می دهیم بدانیم از گذرگاه خون کدام شهید است که با آرامش به خانه می رسیم دین خود را ادا نماییم.

وی ادامه داد: به فرموده مقام معظم رهبری کسانى که در دوران دفاع مقدس، سر از پا نشناخته در صفوف دفاع مقدس شرکت مى‏کردند، منتظران حقیقى بودند و اینک انتظار را باید از مادران شهدای گمنام پرسید، ما چه میدانیم دلتنگی غروب جمعه را.

قضات لو تصریح کرد: چهل چراغ ویژه برنامه ای است که هشتم مهر ماه در امامزاده سیده ملک خاتون با اجرای غلامرضا احمدی و روایتگری حاج سعید تاجیک اجرا می شود.

وی افزود: این برنامه از ساعت 16تا18 همراه با مراسم عزاداری میزبان شهروندان است که یقینا حضور خانواده های شهدای مدافعان حرم و هشت سال دفاع مقدس زینت بخش مجلس خواهد بود.

شهروندان، از صدای مداح اهل بیت حاج مهدی فاطمی به فیض رسیده و احسان میهمان حضرتش هستند.

علاقه مندان می توانند برای شرکت در این برنامه به امامزاده سیده ملک خاتون مراجعه کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 33015423 تماس بگیرند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار مرتبط

مطالبات خانواده شهدا بر زمین نماند

خانواده شهدا در برنامه چهل‌چراغ تجلیل می‌شوند

مدافعان حرم مصداق تداوم دفاع مقدس و استمرار روحیه جهادی در نسل جدید هستند

0 نظر

ارسال نظر

capcha