دشمن با ابزار رسانه درصدد وارونه جلوه دادن حقایق انقلاب است

دشمن با ابزار رسانه درصدد وارونه جلوه دادن حقایق انقلاب است

به گزارش سراج24 به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، حجت‌الاسلام مصطفی جلالی در نشست با مدیران اداره‌های تبلیغات اسلامی خراسان شمالی اظهار کرد: جنگ اتفاق خوبی نیست اما دفاع مقدس دانشگاهی برای ارتقا اثربخشی و توان انقلاب اسلامی در عرصه‌های علمی، فرهنگی و اجتماعی بود و نتیجه آن تربیت انسان‌هایی متعهد و کارآمد برای نظام اسلامی شد.

معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی ادامه داد: اگر دغدغه ما رسیدن به تعالی دینی جامعه است باید از دفاع مقدس و سیره شهدا الگو بگیریم.

وی افزود: در ۴۰ سالی که از انقلاب می‌گذرد، مجموعه دین نمره خوبی کسب کرد و نباید در برابر سم‌پاشی‌های دشمنان و معاندان داخلی و خارجی منفعل شویم.

حجت الاسلام جلالی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم تصریح کرد: در ۴۰ سال اخیر رغبت مردم به فعالیت‌های دینی و عمل به ظواهر دینی بسیار توسعه‌یافته است که به عنوان نمونه می‌توان به حضور مردم به ویژه جوانان در اعتکاف اشاره کرد.

معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی بابیان اهمیت فضای مجازی در امر تبلیغ دین، اظهار کرد: حرکت مبلغ دین در معابر خود یک تبلیغ است اما لازم است مبلغان دینی با شیوه‌های نوین تبلیغ و حضور در فضای مجازی آشنایی بیشتری پیدا کنند تا بتوانند پاسخگوی شبهات و نیازهای جامعه دینی در این فضا باشند.

وی افزود: دشمن با ابزار رسانه درصدد وارونه جلوه دادن حقایق انقلاب و نظام اسلامی است و طبق فرمایش مقام معظم رهبری مهم‌ترین و حیاتی‌ترین مسئله امروز ما این است که این اقدام دشمن را خنثی کنیم.

حجت الاسلام جلالی در انتها تأکید کرد: رسانه‌های دشمن با تمام قوا نسبت به گسترش نا امیدی در میان جامعه ایرانی اقدام می‌کنند و برخی هم آب به آسیاب دشمن می‌ریزند که این مسئله آسیب زا و بسیار خطرناک است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار مرتبط

قشم؛ میزبان نخستین همایش مدیران خانواده شهدا کشور

دانشجویان از اختاپوس‌های اقتصادی جواب بخواهند/ چرا باید عده‌ای در فقر به سر ببرند؟

مدیران شبکه یک سیما مهمان سریال «خوشنام» شدند

0 نظر

ارسال نظر

capcha