دومین جشنواره مد و لباس ایرانی اسلامی

دومین جشنواره مد و لباس ایرانی اسلامی

به گزارش سراج24، شهرام فرجی با اشاره به برگزاری جشنواره مد و لباس ایرانی اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به اینکه بحث عفاف و حجاب موضوعی فراموش‌ناشدنی و بسیار مهم است، برنامه‌ریزی کردیم تا یک جشنواره مد و لباس ایرانی اسلامی با محوریت مقنعه، مانتو و چادر در استان برگزار کنیم.

معاون هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: طبق فراخوان ارسال شده، داوطلبان فرصت دارند تا 25 آبان‌ماه سال جاری آثار خود را به دبیرخانه مد و لباس واقع در شهرکرد، تقاطع بلوار آیت‌الله کاشانی- فارابی، مجتمع فرهنگی هنری غدیر ارسال کنند.

فرجی توضیح داد: سوم آذر ماه سال جاری نیز داوری آثار ارسالی به جشنواره صورت گرفته و در تاریخ 5 آذر ماه، اختتامیه این جشنواره با توجه به شرایط کرونا به صورت حضوری یا مجازی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه آثار باید در قالب طراحی و دوخت لباس به دبیرخانه تحویل داده شوند، افزود: آثار ارسال شده به دبیرخانه در نمایشگاهی به نمایش گذاشته می‌شود و افراد در صورت تمایل می‌توانند از این نمایشگاه دیدن کنند.

فرجی تصریح کرد: از جمله شرایط و مقررات جشنواره مد و لباس ایرانی اسلامی می‌توان به رعایت ضوابط و شاخص‌های طراحی، تولید و تبلیغ در لباس اجتماع بانوان، توجه به عنصر خلاقیت در مجموعه‌سازی، توجه به فرهنگ عمومی پوشش و ارائه حداکثر سه اثر در بخش‌های جشنواره اشاره کرد، همچنین آثار ارسالی باید برای نخستین‌بار در این رویداد رسمی ارائه شده باشد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار مرتبط

برگزاری جشنواره قرآن و عترت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در کرمانشاه

۶۲۰۰ نفر دامغانی در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند

نشست خبری جشنواره تولیدات رسانه‌ای مهدویت برگزار شد+عکس

0 نظر

ارسال نظر

capcha