همدلی؛

آبی روی آتش دلتنگی اربعین

آبی روی آتش دلتنگی اربعین

به گزارش سراج24، این روزها کمک‌های مومنانه و همدلی به شور حسینی جلوه خاصی بخشیده است به‌طوری‌که اگر از قبل نگرانی‌هایی در این زمینه با آغاز ماه محرم و ادامه مراسمات وجود داشت، این نگرانی‌ها برطرف شده است؛ چراکه هم برنامه‌های عزاداری برگزار شد و هم مهربانی‌ها و همدلی‌ها شکوه مراسم‌ها را پررنگ‌تر کرد.

در کنار هیات‌های عزاداری، گروه‌های جهادی موکب‌های عزاداری این روزها دلتنگی خود را برای حضور نداشتن در مراسم اربعین با همدلی و مهربانی تقسیم می‌کنند که در این‌باره خضرالله محمدپور مدیر موکب شهدای شهرستان بابلسر در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: تاکنون 150 میلیون تومان کمک در زمینه کمک‌های مومنانه، ماسک و موادضدعفونی جمع‌آوری و تحویل شد.

وی افزود: درحال حاضر در مرحله جمع‌آوری کمک‌های مومنانه برای اربعین حسینی هستیم تا بتوانیم در این روز بین نیازمندان شهرستان توزیع کنیم.

مدیر موکب شهدای شهرستان بابلسر تصریح کرد: در کنار کمک‌های مومنانه بحث عزاداری‌ها را در دستور کار قرار داریم که ازجمله آن می‌توان به برگزاری ‌برنامه نمایشی واقعه عاشورا تا اربعین طی  سه شب اشاره کرد که ۲۴ ساعت قبل و دو روز بعد از مراسم اربعین برگزار می‌شود.

محمدپور در پایان گفت: براساس برنامه‌ریزی روز اربعین نیز در صحن امامزاده ابراهیم شهرستان مراسم عزاداری خواهیم داشت.

اخبار مرتبط

آغاز به کار پویش پازل همدلی در استان مرکزی

پیاده‌روی «جاماندگان ارض طوس» در پیشوا برگزار نمی‌شود

وداع با ستاره‌های خان‌طومان

0 نظر

ارسال نظر

capcha