رونمایی از پوستر «دستاوردهای دفاع مقدس» در مازندران

 رونمایی از پوستر «دستاوردهای دفاع مقدس» در مازندران

به گزارش سراج24، آیین رونمایی از پوستر ویژه دفاع مقدس به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد حماسه جاویدان هشت سال دفاع مقدس اثر «محمدامین رحمانی» با حضور پدر شهید مدافع حرم «ابراهیم عشریه» در سالن شهید آباد حوزه هنری برگزار شد.

در این جلسه، «علیرضا پاک‌بین» معاون فرهنگی حوزه هنری مازندران با تبریک هفته دفاع مقدس و اشاره به آثار فاخری که در این زمینه تولید می‌شود، اظهار داشت: پوستر ویژه دفاع مقدس اشاره به پیشرفت‌های انقلاب اسلامی پس از هشت سال دفاع مقدس دارد و در قالبی مدرن و امروزی از نمادهای اسلامی و ایرانی در آن استفاده شده است.

«محمد رحمانی» طراح پوستر نیز، اثر را دارای مضامین مختلفی دانست و آن را برگرفته از جهاد و مبارزه در ابعاد گوناگونی عنوان کرد که برای اعتلای ایران اسلامی بوده است.

رحمانی که این پوستر را به پدر شهید عشریه اهدا کرده است، در ادامه گفت: این اثر کوچکتر از زحمات شهید و روح بلند پدر شهید است اما آن را با تمام وجودم به پدر شهید هدیه می کنم.

وی درباره اثر خود توضیح داد: مجاهدت‌های شهدای مدافع حرم، شهدای هسته‌ای، شهدای امنیت، شهدای سلامت و ... در این پوستر گنجانده شده است.

شایان ذکر است که این پوستر به عنوان یکی از تولیدات واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری مازندران در چهلمین سالگرد دفاع مقدس رونمایی شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار مرتبط

آموزه‌های حقیقی دین مبین اسلام رمز ماندگاری شهید فهمیده‌ها در جامعه است

روایتی از کوشش علامه حسن‌زاده آملی (ره) برای طلب علم/ تلاش برای شکار نشدن در دام دنیا

فراخوان مقاله همایش ملی بزرگداشت آیت‌الله کوهستانی اعلام شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha