کمک مومنانه در قالب نذر خون

کمک مومنانه در قالب نذر خون

به گزارش سراج24، نذر خون توسط کارکنان بسیجی پایگاه‌های مقاومت بسیج المهدی(عج) بانک سپه و بانک‌های ادغامی نیروهای مسلح از جمله (مهر، اقتصاد، قوامین، انصار، حکمت و کوثر) به مناسبت هفته دفاع مقدس با محوریت سازمان بسیج ادارات سپاه سلمان از ساعت 9 صبح تا عصر امروز در بانک سپه شعبه مرکزی زاهدان برگزار و کارکنان نسبت به اهدا خون خود اقدام کردند.

مدیرکل بانک قوامین سیستان و بلوچستان در این مراسم گفت: همکاران پایگاه مقاومت بسیج المهدی (عج) بانک سپه به صورت مستمر در مناسبت های مختلف هر 6 ماه اقدام به اهدا خون می کنند اینبار به مناسبت دفاع مقدس عزمشان را جزم کرده و حدود 90 درصد کارکنان بانک قوانین در این برنامه شرکت کردند.

سید عیسی نوروزی افزود: در سیستان و بلوچستان با توجه به تعداد زیاد بیماران نیازمند به خون، کارکنان با میل و رغبت قلبی در این برنامه شرکت کردند،کارکنان بانک قوامین در راستای مسؤولیت های اجتماعی در تمامی طرح ها و برنامه های محرومیت‌زدایی و دستگیری از نیازمندان حضور داشته و دارند.

مدیر شعب بانک سپه منطقه سیستان و بلوچستان در این مراسم اظهار کرد: با توجه به نیازی که سازمان اهدا خون اعلام کرده است، از صبح امروز تا حوالی ساعت 3 ظهر کار اهدا خون در اتوبوس سیار انتقال خون که در محوطه بانک سپه جانمایی شده بود، انجام شد که بیش از 00 نفر در این برنامه شرکت کردند.

محمد حسن براتی افزود: علاوه بر حس نو دوستی نیت ما ترویج این اقدام مهم است تا بتوانیم بخشی از نیاز به خون بیماران نیازمند را برطرف کنیم، این اقدام خود نماد کمک مومنانه و در راستای فرمایش رهبری معظم است.

اخبار مرتبط

ابتلای رحیم‌پور ازغدی به کرونا کذب است

کادر درمان، جانبازان شیمیایی و معلولان تا ۲ ماه آینده واکسن کرونا می زنند

کرونا جایزه ادبی شهید غنی‌پور را موقتا دوسالانه و مجازی کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha