بانوان تربیت‌کننده مدافعان آینده اسلام هستند

بانوان تربیت‌کننده مدافعان آینده اسلام هستند

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالرضا پورذهبی پیش از ظهر در مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و تجلیل از بانوان بسیجی در مسجد قبای سنندج، اظهار کرد: مردم استان کردستان همه ولایت‌مدار، متدین، دوستدار قرآن و اهل بیت و مجاهد فی‌سبیل‌الله هستند.

وی با بیان اینکه ولایت‌مداری و انقلابی بودن مردم این استان را در مدت زمان کوتاهی که از حضورم در این استان می‌گذرد کاملا احساس کرده‌ام، گفت: در طول هفته دفاع مقدس توفیق حضور در برنامه‌های متعددی را پیدا کردیم که همگی رنگ بوی اخلاص و ولایت‌مداری می‌داد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان افزود: سهم مجاهدت‌های خواهران در جنگ کم نبوده است و نقش مهمی در پیروزی دفاع مقدس داشته‌اند.

حجت‌الاسلام پورذهبی خاطرنشان کرد: نخستین بار در دفاع مقدس در منطقه کردستان و شهرستان سقز حضور داشتم که در آن منطقه جنگی خواهری یک تنه یک بیمارستان را اداره می‌کرد.

وی اظهار کرد: خواهران، با حضور، اهدای خون و تربیت فرزندانی که در جنگ حماسه‌آفرین بوده‌اند سهم زیادی در پیروزی و دفاع مقدس داشته‌اند.

حجت‌الاسلام پورذهبی افزود: مجاهدین آینده و فعلی جهان اسلام در دامن خواهران ما پرورش می‌یابند و این سهم بانوان در مسیر دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب است.

وی اذعان کرد: نجابتی که در وجود خواهران شهید ما وجود دارد قابل تعامل است بارها چهره شهیده ناهید فاتحی‌کرجو را به عنوان شهیده شاخص کشور در شمال کشور دیدم و همواره به ایثار و از خودگذشتگی این بانوی بزرگ غبطه خوردم.

به گفته نماینده ولی فقیه در کردستان، کمیت عمر زیاد اهمیت ندارد آنچه در زندگی قابل اهمیت است، کیفیت عمر است.

وی اذعان کرد: کیفیت عمر از کمیت آن مهم‌تر است شهدای ما کیفی زندگی کرده‌اند، شهدای ما به کیفیت عمرشان نگاه کردند و توجهی به کمیت آن نداشتند.

اخبار مرتبط

اجتماع بزرگ بانوان زینبی در البرز برپا می‌شود

فارغ التحصیلی بانوان قرآن‌آموز از دوره قرآنی امام رضا (ع)

برگزاری مراسم «انقلاب فاطمی» در استان البرز

0 نظر

ارسال نظر

capcha