مدافعان حرم مصداق تداوم دفاع مقدس و استمرار روحیه جهادی در نسل جدید هستند

مدافعان حرم مصداق تداوم دفاع مقدس و استمرار روحیه جهادی در نسل جدید هستند

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام علی جعفرنژاد صبح امروز در همایش تجلیل از روحانیون بسیجی استان کردستان در سنندج، با گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس اظهار کرد: این ایام را به این خاطر گرامی می‌داریم تا از تجربیات دوران دفاع مقدس استفاده کنیم و هم آن را به نسل جوانی که نه انقلاب و نه دفاع مقدس را ندیده‌اند انتقال دهیم.

وی اذعان کرد: کار و طبیعت دشمن دشمنی است، این ذات دشمن است و در این مسیر هرگز دست از تلاش بر نمی‌دارد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان با بیان اینکه تا زمانی که جبهه کفر و اسلام وجود داشته باشد دشمنی دشمنان ادامه خواهد داشت، افزود: دشمن آنچه توانست در جبهه سخت علیه ما انجام داد و اگر چیزی انجام نداده است به خاطر این بوده که قادر به انجام آن نبوده است.

حجت‌الاسلام جعفرپور افزود: سخنرانی‌های حضرت آقا در چندین سال اخیر به موضوع تحریف پرداخته است، می‌بینیم دشمن روی واقعیت‌های دفاع مقدس زوم کرده و در تلاش هستند واقعیت‌های دفاع مقدس را تحریف کنند.

وی با تاکید براینکه دشمن به شدت دنبال تحریف واقعیت‌های دفاع مقدس است، گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب، علاج تحریف بیان واقعیت‌هاست به شدت باید واقعیت‌های دفاع مقدس توسط اقشار مختلف تبیین شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان اضافه کرد: نقش اقشار مردم در دفاع مقدس باید به شیوایی تبیین شود تا نسل‌های جدید و آینده با واقعیت‌های 8 سال جنگی که بر کشور ما تحمیل شد آشنا شوند.

حجت‌الاسلام جعفرنژاد اظهار کرد: مدافعان حرم نمونه تداوم از دفاع مقدس و استمرار روحیه جهادی در نسل جدید هستند اگر می‌خواهیم دین خود را نسبت به اسلام و انقلاب ادا کنیم باید نسبت به معرفی این عزیزان و ایثارگری‌های آنها اهتمام جدی داشته باشیم.

اخبار مرتبط

محمد سرور رجایی گرد و غبار بخشی از تاریخ دفاع مقدس را برداشت

تولید 9 کتاب صوتی همزمان با هفته دفاع مقدس در انتشارات آستان قدس رضوی

تاریخ دفاع مقدس مدیون این افراد است

0 نظر

ارسال نظر

capcha