شهید تختی‌نژاد شاگرد مکتب حاج قاسم بود

شهید تختی‌نژاد شاگرد مکتب حاج قاسم بود

به گزارش سراج24، محمد تختی‌نژاد شامگاه امروز در یادواره شهدای شهرک امام علی(ع) قشم اظهار داشت: مطالعه وصیت‌نامه شهدا و عمل به آن مهمترین توصیه من به مردم است.

وی افزود: تمامی شهدا تاکید بر ولایتمداری و تبعیت از ولی فقیه دارند و باید به این مسئله توجه ویژه داشت.

پدر شهید مدافع حرم خلیل تختى‌نژاد تصریح کرد: شهید تختی‌نژاد از شاگردان مکتب حاج قاسم بود که برای دفاع از حریم اهل بیت(ع) و ارزش‌های دینی عازم جبهه‌های نبرد شد.

وی ادامه داد: احترام به والدین بویژه مادر از مهمترین خصوصیات شهید تختی‌نژاد است که برگرفته از معارف قرآنی و ارزش‌های اسلامی می‌باشد.

این پدر شهید مدافع حرم اضافه کرد: پدر و مادر بر فرزندان ولایت دارند و احترام به آن‌ها یک اصل است که فارغ از هر دین و مذهبی باید به آن پایبند بود.

وی گفت: خلیل، بچه هیئتی و پرورش یافته مکتب عاشورا است که در مجلس امام حسین(ع) رشد یافت و به اقامه نماز در اول وقت و به جماعت عشق می‌ورزید.

پدر شهید تختی‌نژاد بیان کرد: داعش خود را خلیفه خدا می‌دانست و برای نابودی اسلام ناب آمده بود که مدافعان حرم از تحقق این هدف شوم جلوگیری کردند و اکنون با رسوایی در غارها مخفی شده‌اند برای اینکه بتوانند ۲ روز بیشتر زندگی کنند.

وی ابراز داشت: ماندگاری بشار اسد به خاطر آن است که تابع ولایت است و اگر ولایتمداری مدافعان حرم نبود اثری از حرم اهل بیت(ع) باقی نمی‌ماند.

این پدر شهید مدافع حرم افزود: خوشحالیم که با رشادت شهدایی همچون تختی‌نژاد و حججی‌ها آجری از حرم اهل بیت(ع) کم نشد.

وی ادامه داد: مادر شهید خلیل تختی‌نژاد به مادر وهب اقتدا کرد و فرزندش را در راه ولایت با صلابت تقدیم کرد.

پدر شهید تختی‌نژاد عنوان کرد: خانواده شهدا و مردم دوستدار انقلاب هستند؛ در خیمه حسین(ع) شاید گاهی آب هم یافت نشود اما باید پایبند ولایت ماند.

وی با بیان اینکه گرانی‌های امروز ثمره اشتباهات خود مردم و گوش به فرمان ولی امر نبودن در برخی مسائل است، گفت: آمریکا برای دست‌یابی به جمهوری اسلامی ایران باید از خون ۸۰ میلیون ایرانی بگذرد.

اخبار مرتبط

مسیر شهدا تنها مسیر رستگاری در دنیا و آخرت است

بهره‌مندی خانواده شهدای سلامت از تمامی مزایای شاهد

عکس/شهید مجید سلمانیان از شهدای خان طومان

0 نظر

ارسال نظر

capcha