شهید تختی‌نژاد شاگرد مکتب حاج قاسم بود

شهید تختی‌نژاد شاگرد مکتب حاج قاسم بود

به گزارش سراج24، محمد تختی‌نژاد شامگاه امروز در یادواره شهدای شهرک امام علی(ع) قشم اظهار داشت: مطالعه وصیت‌نامه شهدا و عمل به آن مهمترین توصیه من به مردم است.

وی افزود: تمامی شهدا تاکید بر ولایتمداری و تبعیت از ولی فقیه دارند و باید به این مسئله توجه ویژه داشت.

پدر شهید مدافع حرم خلیل تختى‌نژاد تصریح کرد: شهید تختی‌نژاد از شاگردان مکتب حاج قاسم بود که برای دفاع از حریم اهل بیت(ع) و ارزش‌های دینی عازم جبهه‌های نبرد شد.

وی ادامه داد: احترام به والدین بویژه مادر از مهمترین خصوصیات شهید تختی‌نژاد است که برگرفته از معارف قرآنی و ارزش‌های اسلامی می‌باشد.

این پدر شهید مدافع حرم اضافه کرد: پدر و مادر بر فرزندان ولایت دارند و احترام به آن‌ها یک اصل است که فارغ از هر دین و مذهبی باید به آن پایبند بود.

وی گفت: خلیل، بچه هیئتی و پرورش یافته مکتب عاشورا است که در مجلس امام حسین(ع) رشد یافت و به اقامه نماز در اول وقت و به جماعت عشق می‌ورزید.

پدر شهید تختی‌نژاد بیان کرد: داعش خود را خلیفه خدا می‌دانست و برای نابودی اسلام ناب آمده بود که مدافعان حرم از تحقق این هدف شوم جلوگیری کردند و اکنون با رسوایی در غارها مخفی شده‌اند برای اینکه بتوانند ۲ روز بیشتر زندگی کنند.

وی ابراز داشت: ماندگاری بشار اسد به خاطر آن است که تابع ولایت است و اگر ولایتمداری مدافعان حرم نبود اثری از حرم اهل بیت(ع) باقی نمی‌ماند.

این پدر شهید مدافع حرم افزود: خوشحالیم که با رشادت شهدایی همچون تختی‌نژاد و حججی‌ها آجری از حرم اهل بیت(ع) کم نشد.

وی ادامه داد: مادر شهید خلیل تختی‌نژاد به مادر وهب اقتدا کرد و فرزندش را در راه ولایت با صلابت تقدیم کرد.

پدر شهید تختی‌نژاد عنوان کرد: خانواده شهدا و مردم دوستدار انقلاب هستند؛ در خیمه حسین(ع) شاید گاهی آب هم یافت نشود اما باید پایبند ولایت ماند.

وی با بیان اینکه گرانی‌های امروز ثمره اشتباهات خود مردم و گوش به فرمان ولی امر نبودن در برخی مسائل است، گفت: آمریکا برای دست‌یابی به جمهوری اسلامی ایران باید از خون ۸۰ میلیون ایرانی بگذرد.

اخبار مرتبط

برنامه «جشنواره ماه مبارک رمضان ۱۴۰۰» در یادمان شهدای گمنام محله ابوذر

برگزاری کارگاه‌ مجازی داستان‌نویسی با رویکرد خلق اثر با موضوع شهدا

کاشت درخت به یاد شهدای مداح و پیرغلامان

0 نظر

ارسال نظر

capcha