۱۳ جلد کتاب معرفی شهدای استان سمنان چاپ شد

۱۳ جلد کتاب معرفی شهدای استان سمنان چاپ شد

به گزارش سراج24، حمیدرضا رضایی عصر امروز در آیین تجلیل از ایثارگران و پیشکسوتان جهاد و شهادت در شهرستان شاهرود، بیان کرد: ۱۳ جلد کتاب معرفی شهدای استان سمنان در قالب خلاصه‌ای از خاطرات و وصیت‌نامه‌های شهدا چاپ و توزیع شده است. 

او افزود: این گنجینه پژوهشی در بررسی سرگذشت شهدا بسیار مفید است و آمادگی داریم آن را در اختیار جویندگان مسیر شهدا و پژوهشگران این گنجینه مهم قرار دهیم.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شاهرود با بیان اینکه حمایت از ایثارگران از اولویت‌های این بنیاد است، گفت: جانبازانی که حداقل پنج درصد مجروحیت و هیچ‌گونه حقوقی نداشته باشند، می‌توانند با مراجعه به بنیاد و تشکیل پرونده از حداقل حقوق کارگری استفاده کنند.

مادر شهید سیدمحمد موسوی که در عملیات والفجر ۸ شربت شهادت را نوشید، نیز در این مراسم با بیان خاطراتی از شهید خود و مفقود بودن دوساله شهید، از میهمان‌نوازی مردم شهرستان شاهرود در طول این سال‌ها که احترام خانواده شهدا را نگه داشته و سرکشی دارند، قدردانی کرد.

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در راستای مخابره پیغام فتح سال‌های جنگ، برنامه‌های مختلفی در استان سمنان اجرا می‌شود.

در این مراسم که بیش از ۷۰ نفر از ایثارگران، خانواده شهدا، فرماندار و امام جمعه شاهرود، فرماندهان سپاه و انتظامی، شهردار و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان حضور داشتند، با اهدای لوح تقدیر و هدیه از ۵۰ ایثارگر دفاع مقدس و خانواده شهیدان موسوی، کشاورزیان، علی‌محمدی و میرحسنی تجلیل شد.

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در راستای مخابره پیغام فتح سال‌های جنگ، برنامه‌های مختلفی در استان سمنان اجرا می‌شود.

اخبار مرتبط

سه کتاب دفاع مقدس در زنجان رونمایی شد

کتاب خاطرات کم‌ سن‌ترین شهید دفاع مقدس ۲۸هزارتایی شد

برگزاری آئین رونمایی از کتاب «نظریه اسلامی عدالت اجتماعی»

0 نظر

ارسال نظر

capcha