۱۳ جلد کتاب معرفی شهدای استان سمنان چاپ شد

۱۳ جلد کتاب معرفی شهدای استان سمنان چاپ شد

به گزارش سراج24، حمیدرضا رضایی عصر امروز در آیین تجلیل از ایثارگران و پیشکسوتان جهاد و شهادت در شهرستان شاهرود، بیان کرد: ۱۳ جلد کتاب معرفی شهدای استان سمنان در قالب خلاصه‌ای از خاطرات و وصیت‌نامه‌های شهدا چاپ و توزیع شده است. 

او افزود: این گنجینه پژوهشی در بررسی سرگذشت شهدا بسیار مفید است و آمادگی داریم آن را در اختیار جویندگان مسیر شهدا و پژوهشگران این گنجینه مهم قرار دهیم.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شاهرود با بیان اینکه حمایت از ایثارگران از اولویت‌های این بنیاد است، گفت: جانبازانی که حداقل پنج درصد مجروحیت و هیچ‌گونه حقوقی نداشته باشند، می‌توانند با مراجعه به بنیاد و تشکیل پرونده از حداقل حقوق کارگری استفاده کنند.

مادر شهید سیدمحمد موسوی که در عملیات والفجر ۸ شربت شهادت را نوشید، نیز در این مراسم با بیان خاطراتی از شهید خود و مفقود بودن دوساله شهید، از میهمان‌نوازی مردم شهرستان شاهرود در طول این سال‌ها که احترام خانواده شهدا را نگه داشته و سرکشی دارند، قدردانی کرد.

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در راستای مخابره پیغام فتح سال‌های جنگ، برنامه‌های مختلفی در استان سمنان اجرا می‌شود.

در این مراسم که بیش از ۷۰ نفر از ایثارگران، خانواده شهدا، فرماندار و امام جمعه شاهرود، فرماندهان سپاه و انتظامی، شهردار و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان حضور داشتند، با اهدای لوح تقدیر و هدیه از ۵۰ ایثارگر دفاع مقدس و خانواده شهیدان موسوی، کشاورزیان، علی‌محمدی و میرحسنی تجلیل شد.

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در راستای مخابره پیغام فتح سال‌های جنگ، برنامه‌های مختلفی در استان سمنان اجرا می‌شود.

اخبار مرتبط

رونمایی از ۵ کتاب جدید در آستانه ۱۳ آبان با موضوع افول آمریکا

رونمایی از کتاب شش پاره تن

لزوم تبیین نقش روحانیت در دفاع مقدس

0 نظر

ارسال نظر

capcha