ارزش‌های دفاع مقدس از تحریف مصون بماند

ارزش‌های دفاع مقدس از تحریف مصون بماند

به گزارش سراج24، حسین فضلی، رزمنده و جانباز دفاع مقدس عصر امروز در آیین تجلیل از ایثارگران و پیشکسوتان جهاد و شهادت در شهرستان شاهرود بیان کرد: به فرموده امام راحل، ما در دفاع مقدس به همه اهداف خود رسیدیم و در این سال‌ها از تجربیات دفاع مقدس استفاده می‌کنیم.

او گفت: امروز مرزهای صدور انقلاب اسلامی به رژیم صهیونیستی رسیده و این نشان‌دهنده عظمت ایستادگی ملت ما در دفاع مقدس است.

این رزمنده و جانباز دفاع مقدس با اشاره به اینکه امام راحل تأکید داشتند فتح آینده فلسطین نتیجه دفاع مقدس است و نگذارید نااهلان و نامحرمان در مسندهای کلیدی نظام قرار گیرند، تصریح کرد: انتظار است ارزش‌های دفاع مقدس هر سال صیقل‌کاری و به جامعه سال به سال عرضه شود تا از تحریف مصون بماند.

فرمانده اسبق سپاه شاهرود با بیان اینکه پنج میلیون نفر از جمعیت ایران در جنگ شرکت کردند، گفت: با توجه به کم کردن جمعیت بانوان، خردسالان و ناتوانان که نمی‌توانستند در جنگ شرکت کنند، از جمعیت ۱۰ تا ۱۵ میلیون نفری فعال، پنج میلیون در دفاع مقدس حضور داشتند که از هر سه نفر، یک نفر با حضور داوطلبانه در میدان بوده و این نشان از عظمت و ایستادگی ملی ماست.

فضلی تصریح کرد: امروز هم دقیقاً راه، همان راه دفاع مقدس است و باید پیروی از ولایت‌فقیه و راه روشن شهدا و دفاع مقدس کنیم تا در اقتصاد و فرهنگ پیشرفت کنیم.

سعید الله‌یاری، فرمانده دوران دفاع مقدس و استاد دانشگاه نیز در این مراسم به بیان خاطراتی از آن دوران پرداخت و بر رسالت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت توسط ایثارگران و پیشکسوتان جهاد و شهادت تأکید کرد.

در این مراسم که بیش از ۷۰ نفر از ایثارگران، خانواده شهدا، فرماندار و امام جمعه شاهرود، فرماندهان سپاه و انتظامی، شهردار و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان حضور داشتند، با اهدای لوح تقدیر و هدیه از ۵۰ ایثارگر دفاع مقدس و خانواده شهیدان موسوی، کشاورزیان، علی‌محمدی و میرحسنی تجلیل شد.

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و در راستای مخابره پیغام فتح سال‌های جنگ، برنامه‌های مختلفی در استان سمنان اجرا می‌شود.

اخبار مرتبط

سه کتاب دفاع مقدس در زنجان رونمایی شد

کتاب خاطرات کم‌ سن‌ترین شهید دفاع مقدس ۲۸هزارتایی شد

پیام‌های تسلیت در پی شهادت معاون سابق سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی

0 نظر

ارسال نظر

capcha