حضور مدافعان سلامت در نمایشگاه کربلا ۵

حضور مدافعان سلامت در نمایشگاه کربلا ۵

به گزارش سراج24، همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، تعدادی از مدافعان سلامت و جهادگران خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا، مدیران و کارکنان دانشگاه با حضور در مزار شهدای گمنام، با نثار فاتحه، مقام شامخ شهدای جنگ تحمیلی را گرامی داشته و از نمایشگاه زرمی فرهنگی کربلای ۵ بازدید کردند.

 

در این بازدید، تعدادی از پرستاران و کادر درمانی مرکز کرونا و مرکز اورژانس استان به نمایندگی از ایثارگران خط مقدم مبارزه با کرونا نیز حضور داشته و با آرمان‌های شهدای انقلاب و دفاع مقدس تجدید میثاق نمودند.

فرمانده کل سپاه حضرت عباس(ع) استان با حضور در جمع دانشگاهیان و مدافعان سلامت دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، از تلاش‌ها و ایثارگری‌های مدافعان سلامت قدردانی کرد.

جلیل بابازاده اظهار کرد: دفاع برای نجات و حفاظت از جان انسان‌ها در هر شکلی مقدس است و همچنان‌که رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس با جان و دل از این کیان حفاظت کردند، امروز نیز مدافعان سلامت با ایثارگری‌های خود حافظ جان و سلامتی مردم هستند که باید قدردان این فداکاری بود.

وی گفت: همچنانکه رهبر معظم انقلاب، زحمات شما را درک کرده و همیشه در بیانات خود از این ایثار شما قدردانی می‌کنند، ما نیز وظیفه داریم با تمام وجود از شما تشکر کنیم چون سلامتی ما مدیون تلاش شماست. 

تجلیل از مدافعان سلامت با اهدای شاخه گل و هدایا و همچنین پیاده‌روی از مزار شهدای گمنام تا نمایشگاه رزمی فرهنگی دفاع مقدس بخش‌هایی از این مراسم بود.

اخبار مرتبط

بدرقه‌ لاله‌های فاطمی در خیابان‌های تهران

تقارن تشییع شهدای گمنام با روز شهادت حضرت زهرا مژده‌بخش خیر کثیری است

در آن نفس که بمیرم در آرزوی تو باشم

0 نظر

ارسال نظر

capcha