توزیع 1000 بسته لوازم‌التحریر بین دانش آموزان کاشانی

توزیع 1000 بسته لوازم‌التحریر بین دانش آموزان کاشانی

به گزارش سراج24، جواد پورپیرعلی با اشاره به اینکه  ۱۰۰۰ بسته لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان نیازمندتوزیع شد، اظهار کرد: این گروه جهادی در گام اول رزمایش با توجه به شیوع ویروس کرونا، فعالیت‌های مؤثری داشت و تصمیم گرفت که گام دوم را در سه مرحله انجام دهد.

مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه کاشان، بابیان اینکه رزمایش کمک مؤمنانه در دانشگاه کاشان از عید غدیر آغاز شد و هنوز ادامه دارد، افزود: جهادگران گروه جهادی شهید حججی توانستند با همدلی و کمک مقدار زیادی  بسته معیشتی را نیز بین مردم نیازمند کاشان توزیع کنند.

وی با اشاره به اینکه در مرحله نخست این رزمایش بیش از ۸۰ بسته معیشتی و هزار پرس نان بین نیازمندان منطقه کاشان توزیع شد، خاطرنشان کرد: در مرحله دوم رزمایش هم دانشجویان نیازمند دانشگاه شناسایی و حدود ۵۰ کارت هدیه بین آن‌ها اهدا می‌شود.

وی از اجرای مرحله سوم با عنوان طرح مشق ایثار باهدف تهیه و توزیع یک هزار بسته لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند شهرستان کاشان خبر داد و افزود: در گام نخست این طرح حدود ۸۰۰ بسته با ۱۸ قلم نوع لوازم‌التحریر آماده و بین دانش‌آموزان نیازمند منطقه کاشان توزیع و حدود ۳۰۰ بسته نیز به ارزش هر بسته دو میلیون و ۵۰۰ هزار ریال آماده و بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع می‌شود.

اخبار مرتبط

توزیع بیش از ۶ هزار بسته نوشت افزار بین دانش آموزان ایلامی

اهدا ۱۳ هزار بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان خراسان شمالی

اهدا ۱۳ هزار بسته لوازم‌التحریر به دانش‌آموزان مددجوی خراسان شمالی

0 نظر

ارسال نظر

capcha