تدوین کتاب زندگی شهید سلیمانی در حوزه سوادآموزی

تدوین کتاب زندگی شهید سلیمانی در حوزه سوادآموزی

به گزارش سراج24، هادی زارع‌پور اظهار کرد: کتاب زندگی نامه و سیره شهید حاج قاسم سلیمانی در حوزه سوادآموزی کهگیلویه و بویراحمد تدوین شد.

مدیرکل آموزش وپرورش این استان گفت: کهگیلویه و بویراحمد با تشکیل کارگروه تولید محتوای آموزشی کتاب زندگینامه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی را به همراه 7 استان دیگر تدوین کرد.

 زارع پور در آئین رونمایی از این کتاب که به صورت ویدیو کنفرانس با حضور وزیر آموزش و پرورش، مسئولان سوادآموزی کشور، مدیران کل آموزش و پرورش، معاون سازمان آموزی کشور و معاونان سوادآموزی استانها برگزار شد گفت: این کتاب در 2 فصل با عناوین آشنایی با زندگی سردار از تولد تا شهادت، و ویژگیهای اخلاقی و رفتاری سردار و گزیده ای از وصیت نامه شهید تهیه شد.

معاون امور آموزشی سازمان نهضت سوادآموزی کشور بیان کرد: این کتاب با عنوان سرباز وطن و با مشارکت معاونت های سواد آموزی استان‌های سمنان، خراسان شمالی، چهارمحال و بختیاری، قم، کهگیلویه و بویراحمد، کرمان، خراسان رضوی وخراسان جنوبی تهیه شد.

احمد خاکزاد افزود: کتاب سرباز وطن در سال 99 و در 5 هزار جلد از سوی سازمان نهضت سوادآموزی تهیه و منتشر شد.

معاون سوادآموزی آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد نیز گفت: کتاب سرباز وطن با زبانی ساده و توصیفی زندگی نامه و ویژگی‌های سپهبد شهید قاسم سلیمانی را برای سوادآموزی بیان می کنند.

سیدحمدالله خواهش نیک اضافه کرد: این کتاب با هدف ترویج فرهنگ ایثار وشهادت واز کتابهای مناسبتی برای دوره تحکیم سوادآموزی است.

در این نشست با حضور وزیر آموزش وپرورش، مدیر هماهنگی دفتر وزارتی، مسئولان سوادآموزی کشور، مدیران کل آموزش وپرورش و معاونان سوادآموزی 32 استان کشور از کتاب سرباز وطن رونمایی شد.

اخبار مرتبط

۲۱۰ بیمار کرونایی با طرح شهید سلیمانی در فریدونکنار شناسایی شدند

شهید سلیمانی به تأسی از مکتب اسلام، قهرمان پرور بود

ایران باید به دنبال محاکمه عاملان ترور شهید سلیمانی باشد

0 نظر

ارسال نظر

capcha