شهید قاسمی زندگی خود را صرف تبلیغ دین کرد

شهید قاسمی زندگی خود را صرف تبلیغ دین کرد

به گزارش سراج24، آیت‌الله سید مصطفی موسوی‌اصفهانی صبح امروز در مراسم رونمایی از کتاب «کمی عادلانه‌تر» با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به‌ویژه حجت‌الاسلام مصطفی قاسمی که به دست یکی از اشرار به شهادت رسید اظهار کرد: این شهید والامقام در کمال سادگی یک‌عمر در لباس سربازی امام زمان(عج) به تحصیل علوم حوزوی پرداخت.

وی با بیان اینکه شهید قاسمی زندگی خود را صرف تبلیغ دین و اهداف انقلاب اسلامی کرد افزود: او در مظلومیت تمام در جوار منزل شهید آیت‌الله مدنی(ره) و حوزه علمیه آیت‌الله آخوند ملاعلی معصومی همدانی(ره) توسط یکی از اسرار شهید شد.

رئیس حوزه‌های علمیه استان همدان شهادت را افتخار بزرگی برای شیعیان و مسلمانان دانست و ادامه داد:  امید است خدای متعال سعادت شهادت در راه خود را نصیب همه ما و طلاب حوزه‌های علمیه کند.

وی با بیان اینکه حضرت امام حسین(ع) الگوی شیعیان است بنابراین در مسیر آزادی و حق‌طلبی سر از پا نمی‌شناسند پیروزی از شهدا و حرکت در مسیر آنها را باعث سربلندی و سرافرازی فردی و اجتماعی دانست.

موسوی‌اصفهانی با اشاره به نگارش کتاب « کمی‌ عادلانه‌تر» در خصوص شهید قاسمی آن را به فال نیک گرفت و افزود: اگرچه قبل از این کتابی درباره این شهید روحانی به نگارش درآمده بود اما باید زندگی چنین افرادی بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

اخبار مرتبط

«مدیریت جهادی» شهدا را ماندگار کرد

0 نظر

ارسال نظر

capcha