هم‌زمان با برگزاری همایش شعر «علمداران»؛

پوستر غرفه مجازی کتاب دفاع مقدس لرستان رونمایی شد

پوستر غرفه مجازی کتاب دفاع مقدس لرستان رونمایی شد

به گزارش سراج24، هم‌زمان با برگزاری همایش استانی شعر «علمداران» که در بروجرد برگزار شد؛ از پوستر «روشنایی خاطره‌ها» ویژه غرفه مجازی کتاب دفاع مقدس لرستان نیز رونمایی شد.

در این همایش که با حضور جمعی از مسئولان اجرایی، فعالان فرهنگی هنری و رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس برگزار شد، از پوستر «روشنایی خاطره‌ها» که به نام شهید والامقام محمد بروجردی مزین شده رونمایی شد.

همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس در غرفه مجازی «روشنایی خاطره‌ها» هزار عنوان کتاب دفاع مقدس با همکاری چهار ناشر حوزه دفاع مقدس، با تخفیف ویژه عرضه می‌شود.

«روشنایی خاطره ها» عنوان طرحی است که در راستای عرضه کتاب‌های حوزه هنری برگزار می‌شود و عموم علاقمندان از ۳۱ شهریور لغایت ۱۷ مهرماه می‌توانند از خدمات ارائه شده در این طرح بهره مند شوند.

در این طرح که با مشارکت چهار ناشر در حوزه دفاع مقدس شامل انتشارات سوره مهر، نشر ۲۷ بعثت، نشر شهید کاظمی و روایت فتح برگزار می‌شود، معرفی آثار جدید منتشر شده توسط انتشارات سوره مهر نیز جزئی از آثاری است که تا بازه زمانی ۱۷ مهرماه ۱۳۹۹ منتشر خواهد شد.

طرح «روشنایی خاطره‌ها» با ارائه خدمات در بستر مجازی همراه است؛ بدین صورت که بستر نرم افزاری به شکل سه بعدی با المان‌های دفاع مقدس شبیه سازی شده است و این قابلیت را دارد که عموم علاقمندان می‌توانند به راحتی از طریق سایت www.۸roshana.ir برای انتخاب و خرید کتاب‌ها اقدام کنند.

خرید کتاب از غرفه مجازی کتاب دفاع مقدس با تخفیف ۲۰ درصدی و ارسال رایگان درب منزل با رعایت تمامی مسائل بهداشتی همراه خواهد بود.

در مجموع حدود هزار عنوان کتاب در غرفه مجازی کتاب دفاع مقدس عرضه می‌شود که ۵۰۰ عنوان سهم انتشارات سوره مهر است.

براساس این گزارش، حوزه هنری لرستان نیز در راستای برگزاری این طرح و فرهنگ سازی برای ترویج نذر کتاب و خرید یا اهدا کتاب قصد دارد با تاسی گرفتن از مقام والای شهید شاخص و هنرمند استان از حضور و نام معنوی شهید بزرگوار استان شهید محمد بروجردی بهره مند شود.

 

اخبار مرتبط

انجام ۳ هزار فعالیت ویژه هفته دفاع مقدس در سمنان

مرکز فرهنگی دفاع مقدس سمنان وارد فاز موزه‌آرایی شد

شورای فرهنگ عمومی استان تهران: اربعین امسال رنگ و بوی کتابخوانی دارد

0 نظر

ارسال نظر

capcha