رهبر معظم انقلاب الگو و اسوه وحدت در جهان اسلام هستند

رهبر معظم انقلاب الگو و اسوه وحدت در جهان اسلام هستند

به گزارش سراج24، ماموستا جمال مرادی شامگاه شنبه در دیدار اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلابی کردستان با نماینده ولی فقیه در استان، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: هدف اساسی از تشکیل شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در تمام شهرستان‌ها پیگیری منویات مقام معظم رهبری است.

امام جمعه موقت اهل سنت بیجار خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری به عنوان یکی از اسوه‌ها، الگوها و نمونه‌های شاخص نه تنها در ایران و در میان اهل تشیع و تسنن بلکه در تمام جهان اسلام منادی اخوت بوده‌اند.

مرادی اضافه کرد: معظم‌له در راستای تحکیم وحدت، همبستگی، برادری، اخوت و دوری از مسائل تفرقه‌افکنی حرکت کرده‌اند و در این راستا الگوی کاملی برای همه مسلمانان جهان در عصر کنونی هستند.

وی افزود: وجود چنین رهبر فرزانه‌ای مایه افتخار و دلگرمی تمام ملت ایران به ویژه نیروهای انقلابی است که با تمام وجود دل در گرو نظام و رهبری دارند.

عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلابی استان کردستان  اضافه کرد: بصیرت و دلسوزی رهبر معظم انقلاب موجب برکت برای مردم کشور و مسلمانان جهان شده و پایه‌های وحدت را محکم‌تر کرده است.

ماموستا مرادی با بیان اینکه ماموستایان و علمای اهل سنت و تشیع در استان کردستان همواره در عرصه‌های حساس در راستای دفاع از ارزش‌های دینی و انقلابی حضوری چشمگیر و تاثیرگذار داشته‌اند، افزود: ماموستایان استان کردستان در شرایط حساس در زمان حضور دشمنان در راستای دفاع از ارزش‌های انقلاب سینه سپر کرده و جان عزیزشان را بدون هیچ چشمداشتی تقدیم انقلاب کرده‌اند.

وی گفت: روحیه انقلابی و وفاداری ویژگی شاخص علما و روحانیون دینی در استان کردستان است و این روحیه را در زمان‌های مختلف حفظ کرده و ثابت کرده‌اند که در راه دفاع از انقلاب از هیچ ایثار و از خودگذشتگی دریغ نخواهند کرد.

امام جمعه موقت اهل سنت بیجار خاطرنشان کرد: خدمت به دین، انقلاب و مردم اولویت اصلی روحانیون و علمای دینی است و در این راستا محور حرکت خود را قرآن و دستورات دینی قرار داده‌اند.

وی از قرآن به عنوان محور وحدت مسلمانان نام برد و گفت: وحدت بزرگترین سرمایه مسلمانان در برابر هجمه‌های دشمنان است و تا زمانی که این سرمایه بزرگ را حفظ و از تفرقه دوری کنیم هیچ کس نمی‌تواند ضربه ای به دین و انقلاب ما وارد کند.

اخبار مرتبط

بیانیه گام دوم، بهترین نقشه راه عملی انقلاب اسلامی است

کل منطقه اسلامی؛ میدان سربرافراشتن مقاومت در مقابل شرارت‌های آمریکا و همراهانش

حجت الاسلام دهقانی: برای ترویج اخلاق، باید از خانواده‌ها شروع کنیم

0 نظر

ارسال نظر

capcha