حضور «مربع‌های قرمز» در میان پرفروش‌های‌ نمایشگاه مجازی دفاع مقدس

حضور «مربع‌های قرمز» در میان پرفروش‌های‌ نمایشگاه مجازی دفاع مقدس

به گزارش سراج24، غرفه مجازی کتاب دفاع مقدس (روشنای خاطره‌ها) از ۳۱ شهریور همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس کار خود را با ۱۰۰۰ عنوان کتاب شروع کرد.

با گذشت ۶ روز از آغاز به کار این نمایشگاه کتاب‌هایی چون: «مربع‌های قرمز»، «زندان الرشید»، «سلیمانی عزیز»، «اثریا»، «گردان بلدرچین»، «سفر به روایت سرفه‌ها»، «پایی که جا ماند»، «یک محسن عزیز»، «مهاجر سرزمین آفتاب» همچنین کتاب «سه دقیقه در قیامت» پرفروش بوده‌اند.

بر اساس این گزارش، در برپایی غرفه «روشنای خاطره‌ها» در کنار انتشارات سوره مهر سه ناشر دیگر یعنی روایت فتح، نشر شهید کاظمی و نشر ۲۷ بعثت حضور دارند.

غرفه مجازی کتاب دفاع مقدس (روشنای خاطره‌ها) از ۳۱ شهریور همزمان با شروع هفته دفاع مقدس آغاز شده و تا ۱۷ مهر همزمان با اربعین حسینی میزبان علاقه‌مندان ادبیات دفاع مقدس است. یکی از تمهیداتی که برای این غرفه مجازی در نظر گرفته شده بسته نرم افزاری برای خرید آسان کتاب است.

فضای غرفه هم مانند تجربه پیشین به صورت سه بعدی شبیه سازی شده و مخاطبان می‌توانند با حوصله کتاب‌های مورد نظر خود را انتخاب کرده و با تخفیف ۲۰ درصدی و ارسال رایگان به همه نقاط کشور آنها را دریافت کنند.

در مجموع حدود هزار عنوان کتاب در غرفه مجازی کتاب دفاع مقدس عرضه می‌شود که ۵۰۰ عنوان سهم انتشارات سوره مهر و ۳۰۰ عنوان متعلق به انتشارات شهید کاظمی و بقیه بر عهده نشر ۲۷ بعثت و روایت فتح است. کتاب‌های الکترونیک در یک بخش جنبی عرضه می‌شود.

اخبار مرتبط

حیات طیّبه در آئینۀ دفاع مقدس

به یاد غواصان دریادلی که یک شبه ره صد ساله را پیمودند

روایت جلال آل‌احمد از فحش دادن به شاه و دست‌بوسی روشنفکران

0 نظر

ارسال نظر

capcha