انتقاد امام جمعه از وضعیت یادمان شهدای شلمزار

انتقاد امام جمعه از وضعیت یادمان شهدای شلمزار

به گزارش سراج24، حجت‌الاسلام یدالله زمانی امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر شلمزار با بیان اینکه جریان نفاق و مسلمانان سست اراده بیشترین آسیب را به دین اسلام وارد نموده و آب را به آسیاب دشمن ریخته‌اند، گفت: این افراد امروز با ظاهری آراسته و عوام‌فریبانه به اهداف رژیم صهیونیستی خدمت می‌کنند.

امام جمعه شلمزار ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اضافه کرد: ملت ایران به ویژه رزمندگان با دست خالی و بدون چشم‌داشت به حقوق و مزایا در مقابل دشمن تا دندان مسلح ایستادند و از مرزهای میهن اسلامی، عزت و شرف ملی دفاع کردند.

وی با بیان اینکه اما امروز متاسفانه عده‌ای با رانت‌خواری و بی‌تفاوتی زمینه از بین رفتن اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی و ناامیدکردن مردم را فراهم می‌کنند، توضیح داد: خیانت اینان کمتر از جنایت صدام نیست.

زمانی با اشاره به اینکه بی‌عدالتی و عدم نظارت به قیمت‌ها دو عامل مهم برای تخریب وجهه نظام و ناامید کردن مردم است، توضیح داد: راه رهایی از این معضل کوتاه کردن دست افراد نااهل از مراکز قدرت و برخورد قاطع با رانت‌خواران و افراد  سودجو است.

وی افزود: مجلس یازدهم با شعار حمایت از معیشت مردم و مبارزه با فساد روی کار آمده است اما حاشیه‌های آن از متن بیشتر شده و عملا چاره‌ای برای مهار تورم و حل مشکلات اقتصادی کشور نداشته است.

امام جمعه شلمزار ادامه داد: لازم است مجلس با دقت بیشتر و انجام اقدامات تأثیرگذار به وظیفه نظارتی و اجرایی قانون توجه کند تا جایگاه این نهاد در رأس امور قرار گیرد و زمینه امیدواری مردم را فراهم کند.

وی با بیان اینکه ساختار عریض و طویل بنیاد شهید و حفظ آثار را ببینید و از طرف دیگر مزار شهدای گمنام را هم مشاهده کنید، گفت: عده‌ای به بهانه تحریم، گرانی کالاهای مورد نیاز مردم را توجیه می‌کنند و در مقابل میلیاردها ارز نیمایی و ارزان قیمت را از کشور خارج و دیگر بازنمی‌گردند.

زمانی با بیان اینکه این‌ها حاصل سپردن امور به دست نااهلان و چوب حراج زدن به بیت‌المال است که مانند یک غده سرطانی اعتماد مردم را به نظام جمهوری اسلامی از بین می‌برد، اظهار داشت: البته ما یقین داریم خیانت به آرمان‌های شهدا به منظور ناامید کردن مردم راه به جایی نخواهد برد و عاملان و حامیان این جریان به زودی رسوا خواهند شد.

وی گفت: استفاده از رانت‌خواری، همکاری با دشمنان ملت و انجام سفرهای خارجی غیرضرور از جمله معضلات فرهنگی است که این متاسفانه بعضی از مسؤولان مرتکب آن می‌شوند.

اخبار مرتبط

بی تدبیری دولتمردان یکی از اصلی ترین عوامل نابسامانی اقتصادی است

رسانه‌ها هیچگاه به اندازه امروز قدرتمند و قدرت‌ساز نبوده‌اند

غفلت از امر به معروف و نهی از منکر باعث فسادهای فعلی شده است

0 نظر

ارسال نظر

capcha