جنگ تمام شده ولی جهاد ادامه دارد

جنگ تمام شده ولی جهاد ادامه دارد

به گزارش سراج24، حجت الاسلام والمسلمین ابوالفضل احمدی با اشاره به الگوبرداری از حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) گفت: کار حضرت زینب کبری (س)، امام سجاد (ع) و اسرای کربلا بعد از جنگ و جهاد در کربلا، اقدام به موقع در شام و کوفه بود، و همین وظیفه جوانان امروز است.

مدیر حوزه علمیه سطح عالی ولایت شهرکرد با بیان اینکه جنگی که یزیدیان راه انداخته بودند، جنگ رسانه‌ای، تبلیغاتی، وارونه جلوه دادن و تحریف کردن قیام امام حسین (ع) بود، ادامه داد: حضرت زینب کبری (س) و امام سجاد (ع) با تشخیص به موقع نقشه‌های دشمن، آنها را به طور واقعی نقش بر آب کردند و تیغ زبان حضرت زینب (س) همان کاری را کرد که تیغ فولادین امام حسین (ع) و یارانش در کربلا کرد.

احمدی توضیح داد: حضرت زینب کبری (س) چنان رسوایی را برای یزید به بار آورد که شام به عنوان پایگاه پمپاژ فتنه علیه اسلام نبوی و ترویج‌دهنده اسلام اموی، بعد از هزار و 400 سال به عنوان خط مقدم جبهه مقاومت سوریه تبدیل شد.

معاون مطالبه‌گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: در میادین اقتصادی، سیاسی، اعتقادی، رسانه‌ای و ... یک وظیفه بسیار سنگین بر دوش جوانان امروز و طلبه‌ و حتی مشغولین به کار بوده و دنبال کردن مسئله دفاع مقدس یک ضرورت مهم است، مسلماً اگر محکم و استوار حرکت کنیم و نقش زینبی را ایفا کنیم، عدالت جهانی استقرار یافته و ظهور حضرت ولی عصر (عج) رخ می‌دهد.

وی با بیان اینکه قطعا از ما در این مورد سوال می‌شود و کل یوم عاشورا و کل ارض کربلاست، تصریح کرد: شیوه‌ها تغییر می‌کند ولی میدان حق همچنان استوار و پا برجاست؛ اگرچه جنگ هشت ساله نظامی تمام شده ولی دفاع در حوزه‌های رسانه‌ای، سیاسی، اقتصادی و ... همچنان ادامه دارد و جوانان باید در این میادین جهاد را ادامه دهند.

اخبار مرتبط

اسامی برندگان پویش گفتمان سازی مکتب قرآنی شهید سلیمانی

روایتی از جهاد یک طلبه دهه شصتی در میدان مبارزه با «کرونا»

شرط آزاد سازی خرمشهرها، میدان دادن به جوانان متخصص و متعهد است

0 نظر

ارسال نظر

capcha