اعزام پزشکان جهادی به مناطق محروم اهواز

اعزام پزشکان جهادی به مناطق محروم اهواز

به گزارش سراج24، به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع‌مقدس، برنامه های متنوعی به همت بسیجیان سلحشور در استان خوزستان در حال برگزاری است.

از جمله این برنامه‌ها، برگزاری یادواره شهدا، نمایشگاه دفاع‌مقدس، غبارروبی مزار شهیدان، تجلیل از پیشکسوتان و رزمندگان، دیدار با خانواده شهدا، رزمایش کمک‌مومنانه و نیز ارائه خدمات درمانی و آموزشی به خانواده‌های نیازمند است.

در این راستا حوزه مقاومت ۱۷شهری امام خامنه‌ای منطقه کیانشهر اهواز با اعزام یک اکیپ پزشکی به روستاهای اطراف اهواز اقدام به ارائه خدمات درمانی کردند.

سیدلطیف حسینی فرمانده حوزه مقاومت بسیج ۱۷شهری امام خامنه‌ای منطقه کیانشهر اهواز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع‌مقدس یک اکیپ درمانی شامل دو پژشک برای ویزیت رایگان بیماران نیازمند به روستاهای اطراف کیانشهر شامل روستای زردشت و روستای حضرت‌ابوالفضل(ع) اعزام شد.

وی افزود: از جمله خدمات ارائه شده توسط این گروه، ویزیت بیماران و توزیع داروی رایگان و ارائه نکات بهداشتی بود.

حسینی گفت: تشخیص به موقع بیماری در بین روستائیان می‌تواند در کاهش رنج آنان، جلوگیری از سایر هزینه‌های درمانی این افراد و افزایش سلامت و طول عمر آنان موثر باشد.

وی افزود: ارائه خدمات پزشکی توسط این گروه با حضور پزشکان بسیجی و جهادگر به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج ۱۷شهری اهواز ادامه داد: از جمله فعالیت‌های این حوزه در هفته دفاع‌مقدس، برگزاری یادواره شهدا، اجرای رزمایش کمک‌مومنانه، انجام مسابقات ورزشی و فرهنگی، دیدار با خانواده شهدا و تجلیل از کارکنان خانه‌های بهداشت خواهد بود.

اخبار مرتبط

اعلام آمادگی پلیس برای تعامل با گروه‌های جهادی

احیای موقوفات نیازمند حرکت جدی و جهادی

آغاز طرح جهادی پویش جریان خون در شهرستان قدس

0 نظر

ارسال نظر

capcha