کتاب‌های صوتی دفاع مقدس در استان مرکزی رونمایی شد

کتاب‌های صوتی دفاع مقدس در استان مرکزی رونمایی شد

به گزارش سراج24، به مناسبت هفته دفاع مقدس در مراسمی با حضور سیدعلی آقازاده استاندار مرکزی، سردار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله، فرماندهان نظامی و انتظامی، مسوولان استانی و جمعی از خانواده‌های شهداء و ایثارگران، آیین رونمایی از ۶ عنوان کتاب صوتی با موضوع دفاع مقدس در حاشیه مراسم افتتاح باغ موزه دفاع مقدس استان مرکزی برگزار شد.
مجموعه کتاب‌های «بدترین خط یک خوشنویس»، «ریحانه»، «به من بگو کجایی»، «از پرشین هتل تا پیرانشهر»، «ماهورزاد» و «از رویا تا واقعیت» رونمایی شد.

این کتاب‌ها به همت ابوالفضل حیدری، مسئول بخش نابینایان دکتر خزایلی کتابخانه عمومی شماره یک شهر اراک به صورت کتاب صوتی عرضه شده است.

در این مراسم که به صورت زنده از شبکه‌های ملی و استانی پخش شد، از زحمات مسئول بخش نابینایان کتابخانه‌های عمومی استان به خاطر گویا کردن کتاب‌های زندگی سیره شهدا و رزمندگان استان مرکزی با اهدای لوح، تقدیر به عمل آمد.

ابوالفضل حیدری در خصوص این مجموعه کتاب گفت: یکی از ویژگی‌های کتاب صوتی این است که چشم را درگیر خود نمی‌کند و فقط گوش انسان را درگیر می‌کند و این ویژگی باعث می‌شود بتوانیم در تمامی شرایط از محتوای کتاب‌ها بهره‌مند شویم.

حیدری افزود: پیش از این نیز از ۶ عنوان کتاب صوتی با همکاری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی رونمایی به عمل آمده بود که با استقبال مخاطبان رادیو و فضای مجازی مواجه شد.

اخبار مرتبط

دفاع مقدس جزئی از هویت ملت ایران اسلامی است

رسانه‌ها در شورآفرینی دفاع مقدس سهم به‌سزایی داشتند

مراسم هفته دفاع مقدس نباید امری تشریفاتی و کلیشه‌ای شود

0 نظر

ارسال نظر

capcha