نمایش مضحک فعالیتهای عمرانی مدیریت شهری اصفهان

نمایش مضحک فعالیتهای عمرانی مدیریت شهری اصفهان

سراج24_محمدصادق سالار: انقلاب عمرانی اصولگرایان در نزدیک به 14 سال مدیریت شهری میدان بازی چندانی برای اصلاح طلبان در این حوزه باقی نگذاشته است. حتی عمده آنچه اصلاح طلبان امروز در هیاهوی نمایشی شان قولش را به شهروندان می دهند، کلان پروژه های ناتمام اصولگرایان است، نمایشگاه بین المللی اصفهان، سالن همایش های بین المللی امام خامنه ای ، گذر فرهنگی چهارباغ، مترو و ... همه و همه در زمان اصولگرایان شروع شد و قدرت اله نوروزی و تیمش  به نوعی پیمانکاران عمرانی اصولگرایان محسوب می شوند و خود هیچ پروژه جدیدی ندارند

جالب اینجاست که نوروزی و تیم مدیریت فعلی شهرداری حتی نیروی توانمند عمرانی نیز ندارند، وضعیت سازمان عمران شهرداری در این سالها و رفت و آمد مدیران ناکارآمد گویای دست خالی شورای شهر و مدیریت فعلی شهرداری اصفهان در این حوزه است.
اصلاح طلبان حتی در فرم فعالیت شان نیز خلاقیتی ندارند، هر یکشنبه افتتاح همان طرح هر هفته چند افتتاح شهردار محبوب اصفهان مهدی جمالی ن‍ژاد است با این تفاوت که در زمان جمالی ن‍ژاد مردم تغییر در شهر را احساس می کنند و الان صرفا تغییر بنرها را می بینند. اصلاح طلبان بیشتر نمایش افتتاح را بازی می کنند تا انجام پرو‍ژه های عمرانی و  افتتاح واقعی را.
شاید بهترین شاهد برای ناکارآمدی و ناتوانی اصلاح طلبان در اداره امور شهر را بتوان در مقابل عمارت اصلی شهرداری در میدان امام حسین دید. نقل است که یکی از شهرداران گذشته اصفهان روزی سر زده به یکی از مناطق شهرداری رفت و مستقیم به دفتر شهردار منطقه(مدیر منطقه فعلی) رفت. روی میز مدیر منطقه خاک نشسته بود، شهردار وقت اصفهان دستی به روی میز کشید و سری تکان داد و گفت، نمی توان از شهرداری که نمی تواند میزش را تمیز کند، انتظار منطقه ای تمیز داشت و فی المجلس شهردار منطقه را عزل کرد.
حالا این مثال نقل شهردار و شهرداری اصفهان است. وقتی شهردار اصفهان نمی تواند یک کف سازی و سنگفرش مقابل عمارت شهرداری را در کوتاهترین زمان ممکن به سرانجام برساند و چندین ماه طول می کشد از او و تیمش نباید انتظار تحول عمرانی داشت. احتمالا هر تکه از میدان امام حسین قرار است در یک هفته افتتاح شود و نمایش مضحک فعالیت عمرانی اصلاح طلبان ناکارآمد اصفهان ادامه یابد.
آیا واقعا اصلاح طلبان تصور می کنند مردم اصفهان عملکرد ضعیف و نمایش های تبلیغاتی آنها را نمی فهمند؟!

اخبار مرتبط

مردم اصفهان صف خود را از فرصت طلبان جدا کردند

مدیریت و نیروی انسانی خوب معجزه می‌کند

نگاهی به سلوک مردمی و خدمات عالم ربانی مرحوم آیت‌الله فقیه ایمانی

0 نظر

ارسال نظر

capcha