کمک خیرین به 220 مددجوی بهزیستی در پویش ایران همدل

کمک خیرین به 220 مددجوی بهزیستی در پویش ایران همدل

به گزارش سراج24، رزاق منافی اظهار کرد: پویش «ایران همدل» در استان زنجان همزمان با سراسر کشور با موضوع «کرامت علوی، شور حسینی» در فاصله زمانی عید غدیر خم تا پایان ماه صفر اجرایی می‌شود.

مدیر بهزیستی شهرستان زنجان گفت: کمک‌ هزینه معیشتی برای افراد نیازمند و جامعه هدف اقلام کمک آموزشی و نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان و دانشجویان زیر پوشش، وسایل بهداشتی، درمانی و دارویی برای مددجویانی که در مراکز نگهداری شبانه‌روزی معلولان و سالمندان مراقبت می‌شوند از جمله محورهای در نظر گرفته شده‌ است.

وی ادامه داد: کمک‌های غیرنقدی، اقلام و جیره‌های خشک غذایی و نذورات هیأت مذهبی و خیرین که صرفا توسط ادارات بهزیستی شهرستان‌ها قابل جمع‌آوری بوده، نیز از دیگر محورهای مرتبط با این پویش اعلام شده است.

منافی ادامه داد: بهزیستی یکی از مسیرهای مطمئن برای خدمات رسانی به قشر آسیب‌پذیر و نیازمند است که مردم خیر این استان می‌توانند با اهدای نذورات خود به این نهاد موجبات بهره‌مندی جامعه هدف بهزیستی از این کمک‌ها را فراهم آورند.

مدیر بهزیستی شهرستان زنجان ادامه داد: خیرین زنجانی همزمان با اجرای پویش ایران همدل می‌توانند یاریگر جامعه هدف بهزیستی باشند و با اهدای کمک‌های خود از طریق شماره کارت مجازی ۶۲۷۷۶۰۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷ یا از طریق کد دستوری # 14* و یا نرم‌افزارهای: 780، آپ، سکه، تاپ، همراه کارت، ستاره یک، کیپاد، صاپ، فون پی، پات، سیگنال ،گرهی از مشکلات مددجویان بگشایند.

مدیر بهزیستی شهرستان زنجان از کمک خیرین به 220 مددجوی بهزیستی شهرستان زنجان خبر داد و گفت: خیرین زنجانی نزدیک به 600 میلیون ریال برای تهیه لوازم التحریر به مددجویان این اداره اهدا کردند.

وی افزود: پیش از این نیز به علت شیوع ویروس کرونا و آسیب دیدگی بیشتر اقشار ضعیف و دوری از تجمعات، پویش استانی همدلی مومنانه راه‌اندازی شده و خیران و نیکوکاران سفره‌های خود را در قالب سبدهای غذایی یا وجه نقد به سفره مددجویان بهزیستی متصل کردند.

اخبار مرتبط

بیش از ۲ میلیارد ریال فطریه توسط بهزیستی گلستان جمع آوری شد

مشارکت34 میلیارد تومانی مردم نیک اندیش هرمزگان در پویش ایران همدل

۹۹۹ بسته غذایی در رودان توزیع شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha