نصب تمثال شهدا در محله‌های جنوبی تهران

نصب تمثال شهدا در محله‌های جنوبی تهران

به گزارش سراج24، محمد هوشنگی درباره نصب تمثال شهدا در معابر و محله‌های جنوب تهران همزمان با هفته دفاع مقدس اظهارداشت:  هدف از این اقدام حفظ و انتقال ارزش‌ها به نسل‌های آینده  است در همین راستا با نصب 35 تابلوی تمثال جدید در منطقه، شمار تابلوهای نصب شده در سال جاری به بیش از 80  تمثال می‌رسد.

وی همچنین به اجرای برنامه بازدید از خانواده شهدا به مناسبت این هفته اشاره کرد و افزود: این برنامه با حضور شهرداران نواحی به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و قدردانی از صبر و استقامت خانواده معزز آنان در نواحی انجام می‌شود.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج منطقه 19 تهران ادامه داد: برگزاری مسابقه کتابخوانی با معرفی کتاب «حکایت زمستان» نوشته سعید عاکف و نامگذاری پایگاه مقاومت بسیج شهرداری منطقه و پایگاه های مستقر در شهرداری نواحی به نام شهدای شاخص ناحیه از دیگر اقداماتی است که در طول این هفته اجرا خواهد شد.  

هوشنگی با اشاره به آماده سازی نمای بصری منطقه به مناسبت هفته دفاع مقدس بیان کرد: در همین راستا ضمن اکران بنرهای مناسبتی این هفته و فضاسازی محیطی، نمایشگاهی از تصاویر شهدای دفاع مقدس در ورودی ساختمان ستادی منطقه برپا شده است.

اخبار مرتبط

تمام ادارات تهران و البرز به مدت 6 روز تعطیل شدند

نخستین مرکز درمانی ویژه آسیب‌دیدگان اجتماعی راه اندازی می شود

ادارات استان تهران پنجشنبه ها تعطیل شد

0 نظر

ارسال نظر

capcha